Hromadná bitka. (Autor: EuroFoot - Twitter)
Ivan Mriška|27. nov 2022 o 22:13

Hromadná bitka sa udiala v zápase Zenit Petrohrad Spartak Moskva.

PETROHRAD, BRATISLAVA. Do bitky sa zapojili obe striedačky. Internetom kolujú zábery z hromadnej bitky v Rusku.

V zápase Ruského pohára sa pobili futbalisti Zenitu Petrohrad a Spartaku Moskva.

Rozhodca ukázal po bitke až šesť červených kariet, jednu aj počas zápasu, takže dovedna sedem.

Incident sa udial po skončení riadneho hracieho času, keď po remíze 0:0 nasledovali pokutové kopy.

„90 minút nezaujímavej hry bolo korunovaných grandióznym škandálom,“ píše Sport-Express.

Pästné súboje vystriedali kopance. Bitka trvala vyše minútu a upokojenie situácie ešte viac.

Bitku odštartoval faul hosťujúceho Barriosa na Nicholsona. Do vinníka sa pustil útočník Zenitu Quincy Promes, fanúšikom v Európe známy vďaka angažmánu v Seville a Ajaxe Amsterdam.

Zenit Petrohrad vyhral penaltový rozstrel 4:2.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»VIDEO: V Rusku sa pobili celé tímy. Padlo šesť červených kariet