Pohostinní Capitals. Vitajte v Bratislave, nech sa páči, tu máte body

Brankár Peter Hamerlík dostáva jeden z gólov v zápase Bratislava Capitals - Viedeň Capitals. (Autor: TASR)
Marián Szűcs|27. sep 2020 o 21:47

Bratislavský tím debut v IHL nezvládol.

BRATISLAVA. Ak budú hokejisti Bratislava Capitals takí pohostinní ako vo svojom úvodnom zápase v rakúskej nadnárodnej lige, súperi k nim budú chodiť veľmi radi.

V premiére v Ice Hockey League (IHL), ako znie nový názov súťaže, hostili Viedeň Capitals.

Súpera najskôr pozdravili veľkým nápisom Willkommen (Vitajte), ktorý mali na dresoch namiesto klubového loga.

Bratislavčania potom ponúkli súperovi už v prvej minúte presilovku. Hostia darček prijali a už po 97 sekundách zápasu vyhrávali.

V 14. minúte dostali Viedenčania od domácich ďalšiu pozornosť – hrubú chybu v rozohrávke.

A opäť neodmietli.

Bratislavčania napokon prehrali jednoznačne 2:7. A mohli aj viac. Veľkorysých darčekov totiž ponúkli súperovi množstvo.

Zbytočné góly? Dva, tri, štyri

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Pohostinní Capitals. Vitajte v Bratislave, nech sa páči, tu máte body