Večer, ktorý môže zničiť kariéru, komentuje Kahn výkon krajana Kariusa

Brankár Liverpoolu Loris Karius kráča pri trofeji pre víťaza Ligy majstrov.
Brankár Liverpoolu Loris Karius kráča pri trofeji pre víťaza Ligy majstrov. (Autor: TASR/AP)
SITA|27. máj 2018 o 11:28

Kahn nevidel horší brankársky výkon.

BRATISLAVA. Nevídané chyby brankára FC Liverpool Lorisa Kariusa v sobotňajšom kyjevskom finále futbalovej Ligy majstrov proti Realu Madrid (1:3) by mohli stáť nemeckého gólmana kariéru, myslí si legendárny bývalý strážca troch žrdí Oliver Kahn.

Dvadsaťštyriročný Karius najprv "prihral" Karimovi Benzemovi na otvárací gól duelu v úvode druhého polčasu a neskôr v posledných desiatich minútach mu prepadla pomedzi ruky strela Garetha Bala z dobrých 30 metrov.

Štyridsaťosemročný Kahn, víťaz LM s Bayernom Mníchov z roku 2001, povedal, že nevidel horší brankársky výkon.

"Nemám slov. Nepamätám si, že by som zažil niečo horšie z pohľadu gólmana. Takýto večer môže zničiť kariéru," povedal Kahn pre ZDF, citoval ho portál Four Four Two.

Domov»Futbal»Liga majstrov»Večer, ktorý môže zničiť kariéru, komentuje Kahn výkon krajana Kariusa