Tréner HC Lev Rulík: Nie vždy sa podarí otočiť z 0:3

Radim Rulík (vpravo) na lavičke HC Lev.
Radim Rulík (vpravo) na lavičke HC Lev. (Autor: TASR)
TASR|17. okt 2011 o 09:38

Nováčik súťaže tak má na svojom konte už 18 bodov, v tabuľke Západnej konferencie mu patrí 9. miesto.

NIŽNEKAMSK. Ďalšie cenné víťazstvo 5:3 zaznamenali v KHL hokejisti HC Lev Poprad. Pripísali si ho v Nižnekamsku po tom, čo v 14. minúte prehrávali 0:3.

Ešte do konca prvej tretiny sa im ale podarilo skorigovať na 2:3 a v ďalších dvoch tretinách obrat dokonali, pričom na ňom mali veľký podiel slovenskí útočníci Ladislav Nagy (2+1) a Ľuboš Bartečko 1+0).

"Začali sme zle, inkasovali sme tri góly za sebou," citovala internetová stránka Nižnekamsku trénera HC Lev Radima Rulíka.

"Súper prvých pätnásť minút hral lepšie. Myslím si, že v závere tretiny za stavu 3:1 bol dôležitým momentom náš druhý gól. Hráči pochopili, že tento špecifický zápas ešte môžu zachrániť. Špecifický hovorím preto, že nie vždy sa podarí vyhrať zápas, v ktorom prehrávate 0:3."

Nováčik súťaže tak má na svojom konte už 18 bodov, v tabuľke Západnej konferencie mu patrí 9. miesto, v celkovej pri nerovnakom počte odohratých zápasov je 16.

V utorok svoje druhé turné po ľade súperov zakončí na ľade obhajcu Salavatu Julajev Ufa.

Domov»Hokej»KHL»Tréner HC Lev Rulík: Nie vždy sa podarí otočiť z 0:3