Fortuna liga - 10. kolo, skupina o udržanie sa

Góly: 25. Kupusović, 71. Soares – 41. Marcin, 50. Volanakis II

ČK: 90+3. Kožuchar (Michalovce)

Trenčín: Iliev – Yem, Pires, Stojsavljevič, Kozlovský – Bainović (84. Zubairu) – Azango, Kadák (72. Kmeť), Ibrahim (46. Lavrinčík), Tučný (63. Soares) – Kupusović (62. Ikoba)

Michalovce: Kožuchar – Magda, Ranko (C) (46. Vaško), Volanakis II – Kotula, Shimamura (90+2. Záhradník), Oshima (90+1. Ntosis, 90+4. Száraz), M. Begala, Mendez – Yilmaz (68. Žofčák), Marcin.

Zostavy a podrobné štatistiky nájdete na tomto odkaze >>>

TRENČÍN. Futbalisti AS Trenčín remizovali v 10. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o udržanie s MFK Michalovce 2:2.

Priebeh zápasu Trenčín - Michalovce

I. polčas:

Trenčania sa ujali vedenia v 25. minúte, keď Azango prihral Kupusovičovi a ten aj s prispením Ranka prekonal Kožuchara. Michalovčania následne zvýšili aktivitu a v 41. minúte sa dočkali vyrovnania. keď Marcin prestrelil Ilieva.

II. polčas:

V 50. minúte už hostia viedli, keď po rohu Kotulu sa hlavou presadil Valanakis.Trenčania však odpovedali zásluhou striedajúceho Soaresa, ktorý v 71. minúte obišiel Kožuchara a zakončil do odkrytej bránky.