Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Tenisové sestry sa pohnevali. Venus vraj vyčíta Serene nočný život

Serena (vľavo) a Venus Williamsové. (Autor: S)
SITA|Publikované 16. sep 2014 o 10:19

"Momentálne na to nie sú dobre. Venus sa na Serenu hnevá," píšu americkí novinári o vzťahu úspešných tenistiek.

NEW YORK. Americká tenistka Venus Williamsová zazlieva svojej mladšej sestre Serene intenzívny nočný život, ktorý mohol byť jedným z dôvodov chabých spoločných vystúpení vo štvorhre, referujú noviny New York Post.

"Momentálne na to nie sú dobre. Venus sa na Serenu hnevá," píše NYP a dodáva, že na propagačné podujatie Taste of Tennis pred medzinárodnými otvorenými majstrovstvami USA prišli oddelene.

Majú 13 titulov vo štvorhre

Serena sa po turnaji, na ktorom sa radovala už zo šiesteho miestneho primátu vo dvojhre, objavovala v ruchu veľkomesta s hercom Joom Jonasom, modelkou Gigi Hadidovou, ale aj svojou dánskou kamarátkou z dvorcov Caroline Wozniackou. V rámci Fashion Week predstavila vlastnú kolekciu HSN. Venus minulý týždeň hrala v kanadskom Québec City.

Williamsové sú držiteľky 13 deblových grandslamových titulov a 3 zlatých olympijských medailí, ale na ostatných piatich položkách veľkej štvorky, na ktorých vo štvorhre štartovali, sa nedostali ani do finále.

Vraj sú to klamstvá

Zástupkyne oboch hráčok popreli oprávnenosť chýrov o rozporoch. "Veľmi ma to prekvapilo. Je to úplne vyfabulované. Venus a Serena vždy stáli jedna za druhou a pretrváva to," citoval Tennis World agentku Lisu Sorensenovú zo zázemia Venus.

"Sú to absolútne klamstvá. Stále platí, že sú si navzájom zdrojom opory. Ich veľmi blízky a výnimočný vzťah sa v ničom nezmenil," skonštatovala Kelly Bushová Novaková v mene Sereny.

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.