Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Tenis: Hantuchová stále nie je fit

Daniela Hantuchová (Autor: ap)
SITA|Publikované 12. jún 2008 o 09:50

Najlepšia slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa pre pretrvávajúce zdravotné problémy odhlásila z budúcotýždňového turnaja WTA Tour Ordina Open.

BRATISLAVA 12. júna (SITA) - Dlhodobo najlepšia slovenská tenistka Daniela Hantuchová sa pre pretrvávajúce zdravotné problémy odhlásila z budúcotýždňového turnaja WTA Tour Ordina Open na tráve v holandskom Hertogenboschi. Pre agentúru SITA to potvrdila Marianna Hantuchová, mama a manažérka semifinalistky Australian Open 2008.

Dvadsaťpäťročná popradská rodáčka, ktorá pre únavovú zlomeninu pätnej kosti pravej nohy pauzuje už dva mesiace, pre svoju oficiálnu internetovú stránku povedala:

"Som z toho veľmi sklamaná, ale ani po takej dlhej prestávke ešte nie som stopercentne v poriadku. Som smutná, že sa nemôžem zúčastniť na turnaji v Hertogenboschi, pretože minulý rok sa mi tam hralo veľmi dobre a bola by to skvelá príprava na Wimbledon. Nanešťastie, vystrábiť sa z takéhoto zranenia trvá dlhší čas, musím byť trpezlivá. Dúfam, že už čoskoro budem v poriadku."

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články