Piatok, 30. júla, 2021Meniny má Libuša

Svetová jednotka Wozniacka sa predstaví v Bratislave

Caroline Wozniacka (Autor: SITA/AP)
SITA|11. okt 2011 o 12:30

Slovenskí tenisoví diváci sa tešili nad Andreho Agassiho, ktorý však tento rok do Bratislavy nepríde a v exhibícii priaznivci uvidia Caroline Wozniacku.

BRATISLAVA. Na 4. ročníku tenisovej exhibície Tennis Classic sa 21. novembra v bratislavskom Národnom tenisovom centre predstaví aj Caroline Wozniacka. Dvadsaťjedenročná Dánka s poľskými koreňmi by sa mala predstaviť najskôr vo dvojhre proti Dominike Cibulkovej.

Obe tenistky potom nastúpia vo štvorhre proti dvojici tenisových zabávačov Mansour Bahramí, Henri Leconte. Oficiálne by mali organizátori účastníkov exhibície predstaviť na stredajšej tlačovej besede.

"Sme veľmi radi, že k nám príde momentálna svetová ženská jednotka. Zostava s dvoma atraktívnymi mladými hráčkami a dvoma veľkými šoumenmi by mala byť pre fanúšikov zárukou atraktivity, ale aj tenisového majstrovstva,“ uviedla ešte v sobotu pre denník Pravda Monika Majerníková z agentúry B&D Agency.

Organizátori sa pôvodne snažili o atraktívny súboj Andreho Agassiho a Dominika Hrbatého, pre časovú zaneprázdnenosť Američana však napokon plány zmenili. Pred rokom sa na Tennis Classic predstavili Ruska Anna Kurnikovová a Rakúšan Thomas Muster.

Súvisiace články