Studenič pomohol gólom a asistenciou k výhre Binghamtonu, bodoval aj Jaroš

Na snímke zľava Marián Studenič (Slovensko) a Jakub Krejčík (ČR) v zápase Euro Hockey Challenge v ľadovom hokeji Slovensko - Česko v Trenčíne v piatok 26. apríla 2019. (Autor: TASr)
TASR|18. feb 2020 o 09:21

Jaroš sa vrátil po štvorzápasovej absencii.

NEW YORK. Slovenský hokejista Marián Studenič pomohol v nočnom dueli AHL gólom a asistenciou k víťazstvu Binghamtonu 5:2 na ľade Toronta.

Dvadsaťjedenročný útočník bodoval v treťom zápase za sebou. Pripísal si aj dva plusové body, dve strely na bránku a dve trestné minúty. V 28 tohtosezónnych vystúpeniach nazbieral 11 bodov za päť gólov a šesť asistencií.

V noci na utorok bodoval v nižšej zámorskej súťaži AHL zo Slovákov aj obranca Christián Jaroš.

Ten sa po štvorzápasovej absencii zavinenej zranením vrátil do zostavy Belleville a jednou asistenciou prispel k domácej výhre 5:2 nad Syracuse. V zápase zaznamenal aj dve plusky, jednu strelu a dve trestné minúty.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Studenič pomohol gólom a asistenciou k výhre Binghamtonu, bodoval aj Jaroš