Utorok, 22. júna, 2021Meniny má Paulína

Stoch opäť zmení klub. Vo Fenerbahce veľa príležitostí nedostanem, vraví

Miroslav Stoch. (Autor: SME - TIBOR SOMOGYI)
SITA|16. aug 2015 o 15:36

O slovenského futbalového reprezentanta sa zaujíma Bursaspor i PAOK Solún.

ISTANBUL. Slovenský futbalový reprezentant v službách Fenerbahce Istanbul Miroslav Stoch by mal čoskoro zmeniť pôsobisko.

Dvadsaťpäťročný krídelník, ktorý sa v lete vrátil z ročného hosťovania v FC Al-Ain v Spojených arabských emirátoch, s najväčšou pravdepodobnosťou nezotrvá v doterajšom tureckom klube. Špekuluje sa o jeho prestupe do konkurenčného Bursasporu alebo do gréckeho PAOK Solún, kde už Stoch hosťoval v sezóne 2013/2014. V klube pôsobia aj dvaja Slováci - Róbert Mak a Erik Sabo.

"Vo Fenerbahce mi povedali, že bude pre mňa lepšie, ak odídem. Bolo ťažké počuť to znova. Som si však istý, že niekto na mňa čaká a ja budem zasa šťastný," objavilo sa pred pár dňami v tureckých médiách. "To nebola pravda. Fenerbahce ma nikam neposiela, ani ma nevyradilo z kádra. Vyzerá to však tak, že veľa príležitostí v klube nedostanem. Tak som sa rozhodol pre zmenu," uviedol Stoch pre sport-fm.gr.

Stoch je hráčom Fenerbahce Istanbul od roka 2010 a má kontrakt až do roku 2018. Počas kariéry hral aj v Anglicku za FC Chelsea i v holandskom Enschede za FC Twente. V slovenskej reprezentácii nastúpil dosiaľ 49-krát a strelil päť gólov.

Súvisiace články