Chennai ATP
Štvorhra - 1. kolo:
Marek Semjan, Tchi Čchen (SR/Taiw.) - Jeevan Nedunchezhiyan, Ramkumar Ramanathan (India) 6:3, 6:4
Montpellier ATP
dvojhra - 1. kolo
Jarkko Nieminen (6-Fín.) - Aleksandr Nedovjesov (Kazach.) 4:6, 6:2, 4:4, Nedovjesov vzdal, Joao Sousa (Portug.) - Tobias Kamke (Nem.) 3:6, 6:1, 6:4, Dustin Brown (Nem.) - Tejmuraz Gabašvili (Rus.) 4:6, 6:1, 7:6 (1), Gael Monfils (5-Fr.) - Lukasz Kubot (Poľ.) 6:4, 4:6, 6:3, Nikolaj Davydenko (Rus.) - Julien Benneteau (8-Fr.) 7:6 (6), 7:5, Edouard Roger-Vasselin (7-Fr.) - Michal Przysiezny (Poľ.) 7:6 (3), 6:3
Viňa del Mar ATP
2. kolo - dvojhra:
Leonardo Mayer (Arg.) - Tommy Robredo (2-Šp.) 3:6, 7:6 (8), 6:4
Turnaj I. skupiny euroafrickej zóny Pohára federácie
A-skupina:
BELGICKO - LUXEMBURSKO 3:0
Yanina Wickmayerová - Anne Kremerová 6:4, 6:4
Alison van Uytvancková - Claudine Schaulová 6:1, 6:7 (5), 6:1
Yanina Wickmayerová, An-Sophie Mestachová - Anne Kremerová, Claudine Schaulová 6:2, 6:2
CHORVÁTSKO - HOLANDSKO 0:3
Donna Vekičová - Kiki Bertensová 2:6, 4:6
Petra Martičová - Richel Hogenkampová 6:4, 5:7, 5:7
Petra Martičová, Darija Juraková - Kiki Bertensová, Michaella Krajiceková 5:7, 2:6
BELGICKO - HOLANDSKO 0:2 po dvojhrách - Holandsko už má istotu víťazstva
Yanina Wickmayerová - Kiki Bertensová 2:6, 5:7
An-Sophie Mestachová - Richel Hogenkmapová 5:7, 3:6
CHORVÁTSKO - LUXEMBURSKO 2:0 po dvojhrách - Chorvátsko už má istotu víťazstva
Donna Vekičová - Anne Kremerová 6:1, 6:2
Petra Martičová - Claudine Schaulová 6:2, 6:2
B-skupina:
MAĎARSKO - RUMUNSKO 1:1 po dvojhrách
Tímea Babosová - Simona Halepová 1:6, 7:5, 6:3
Réka-Luca Janiová - Sorana Cirsteová 1:6, 0:6
VEĽKÁ BRITÁNIA - LOTYŠKO 2:0 po dvojhrách - Veľká Británia už má istotu víťazstva
Heather Watsonová - Jelena Ostapenková 7:5, 6:1
Johanna Kontová - Diana Marcinkevičová 6:3, 4:6, 7:5
D-skupina:
BIELORUSKO - TURECKO 3:0
Alexandra Sosnovičová - Pemra Özgenová 6:4, 6:3
Oľga Govorcovová - Cagla Büyükakcayová 7:5, 3:6, 7:6 (6)
Ilona Kremenová, Irina Šimanovičová - Cagla Büyükakcayová, Pemra Özgenová 7:5, 6:1
BULHARSKO - PORTUGALSKO 1:2
Isabella Šinikovová - Maria-Joao Koehlerová 6:3, 1:6, 4:6
Elica Kostovová - Michelle Larcherová-De Britová 6:4, 2:6, 6:7 (3)
Isabella Šinikovová, Viktorija Tomovová - Barbara Luzová, Ines Murtová 6:2, 7:5
C-skupina:
UKRAJINA - IZRAEL 3:0
Elina Svitolinová - Šahar Peerová 6:1, 6:4
Naďa Kičenoková - Julia Glušková 6:2, 7:6 (4)
Ľudmila Kičenoková, Oľga Savčuková - Julia Glušková, Šahar Peerová 6:3, 6:1
RAKÚSKO - SLOVINSKO 3:0
Patricia Mayrová-Achleitnerová - Maša Zecová-Peškiričová 6:2, 6:3
Yvonne Meusburgerová - Nastja Kolarová 6:2, 6:3
Sandra Klementschitsová, Tamira Paszeková - Andreja Klepačová, Nastja Kolarová 7:5, 7:5
Futbal
Príprava na Corgoň ligu
Cracovia Krakov - AS Trenčín 2:1 (2:1)
Góly: 21. Dudzic, 28. Bernhardt 7. Čögley (z 11 m)
Slovan Bratislava - Fastav Zlín 4:2 (1:2)
Góly: 42. Halenár (z 11 m), 52. Soumah, 72. Vittek, 84. Grendel 27. a 45. Poznar (druhý z 11 m)
Dukla Banská Bystrica - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
MFK Košice - Baník Ostrava 1:1 (0:1)
Gól MFK: Haskič
MŠK Žilina - ŽP Šport Podbrezová (II. liga) 4:2 (4:1)
Góly: 11. Škriniar, 15. William, 41. Káčer, 43. Lupčo - 36. J. Pančík, 78. Ležaič
FK Dukla Banská Bystrica - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 2:1 (1:1)
Góly Dukly: Považanec, Šovčík
FC Nitra - FK Spartak Vráble 1:0 (0:0)
Gól: 75. Šmehyl
Turnaj v španielskom stredisku La Manga.
Nórsko "17" - Slovensko "17" 2:1 (2:0)
Góly: 23. a 34. Lorentzen - 73. Mráz (z 11 m)
ďalší program SR "17" na turnaji v Španielsku:
7.2. o 16.00: Slovensko "17" - Švédsko "17"
9.2. o 13.00: Slovensko "17" - Turecko "17"
Grécka liga - 23. kolo
Ergotelis - Veria 2:0 /F. Kubík (Ergotelis) hral od 46. minúty/, Xanthi - PAS Giannena 0:3, Levadiakos - Smyrnis 1:1, Olympiakos Pireus - Panionios 2:0, Panthrakikos - Platanias 1:0, Atromitos - Kalloni 2:0, Asteras Tripolis - Panathinaikos Atény 1:0
PAOK Solún - OFI Kréta 5:0 - Miroslav Stoch (PAOK) nefiguruje v zápise o stretnutí
Portugalská liga - 17. kolo
Pacos Ferreira - Olhanense 3:1
Holandská liga - 22. kolo
Cambuur - PSV Eindhoven 1:2, GA Eagles - Waalwijk 2:2, Nijmegen - Breda 1:1 /S. Štefánik (Nijmegen) hral do 79. minúty/, Heerenveen - Twente Enschede 0:2
Hokej
Fínska liga
Espoo Blues - Ilves Tampere 0:3
Basketbal
Slovak Sport.TV Basket extraliga mužov - 31. kolo.
BC Prievidza - ŠKP Banská Bystrica 93:68 (23:13, 19:19, 25:15, 26:21)
Najviac bodov: Klarič 27, Plannthin 18, Batina 13 - Lowe 11, Tolbert a Žiak po 9
TH: 15/10 - 18/13, fauly: 17 - 17, trojky: 9 - 5, rozhodovali: Zubák, Fuska a Kovalčík, 1800 divákov
MBK Rieker Com Therm Komárno - BK Inter Incheba Bratislava 69:86 (31:43)
Najviac bodov: Myles, Hall po 14, Bilič 10 - Rančík 27, Starosta 15, Graham 14, 700 divákov
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves - Iskra Svit 63:86 (14:26, 14:22, 21:18, 14:20)
Najviac bodov: Baldovský 19, Hovaňák 10, Znanec 7 - Channels 20, McNeal 16, S. Jankovič 13
TH: 10/8 - 23/18, fauly: 25 - 20, trojky: 5 - 6, rozhodovali: T. Lukáč, Bohucký a Kiss, 500 divákov
Edymax SPU Nitra - BK Levickí Patrioti 88:64 (24:15, 20:19, 24:16, 20:14)
Najviac bodov: Lošonský 22, Smajlagič 17, Nuhanovič a Sparks po 12 - Lockhart 17, Galata 12, Klár 11
TH: 30/23 - 22/12, fauly: 20 - 25, trojky: 5 - 4, rozhodovali: Tomašovič, Matejčík a Doušek
Hádzaná
Extraliga mužov - nadstavbová časť - A-skupina (o 1. - 6. miesto) - 1. kolo.
HC Sporta Hlohovec - HC Štart Nové Zámky 43:23 (28:10)
Najviac gólov: F. Zaťko 7/3, Petrov 6, Dudáš a Miženko po 5 - Minarovič 8, D. Pogány 6, Veréb 4/3
Pok. hody: 5/4 - 3/3, vylúčení: 6 - 7, rozhodovali: M. Sivák a Oťapka, 600 divákov
Extraliga mužov - nadstavbová časť - A-skupina (o 1. - 6. miesto) - predohrávka 3. kola
Tatran Prešov - HK Topoľčany 37:22 (19:10)
Najviac gólov: Rábek, Hrstka po 6, T. Urban 5 - Polakovič 8/2, Klačanský 7/1, Cigáň 3/1. Rozhodovali: Daňo, Sabol, vylúčení: 9:5, 7 m hody: 2/2 - 7/4, 1085 divákov
Volejbal
Výsledky stredajších prvých zápasov 2. kola vyraďovacej fázy (Play-off 6) Ligy majstrov mužov vo volejbale (hrá sa na odvetu)
Belogorie Belgorod (Rus.) - Trentino Diatec (Tal.) 3:0 (20, 20, 18)
Jastrzebski Wegiel (Poľ.) - Asseco Resovia Rzeszów (Poľ.) 3:0 (22, 22, 23)
Vodné pólo
Výsledky stredajších prvých stretnutí štvrťfinále ženskej vodnopólovej Euroligy (hrá sa na odvetu).
Kinef Kiriši (Rus.) - Vouliagmeni NC (Gréc.) 9:9 (4:1, 1:3, 3:1, 1:4)
Jugra Chanty-Mansijsk (Rus.) - Orizzonte Catania (Tal.) 11:15 (4:5, 4:2, 1:4, 2:4)
Olympiakos Pireus (Gréc.) - C.N. Sabadell (Šp.) 9:10 (3:3, 1:2, 4:3, 1:2)
NGM Firenze Pallanuoto (Tal.) - Mediterranea Imperia (Tal.) 8:9