Slováci v zahraničí: Dva góly Michala Gašparíka

SITA|6. mar 2011 o 22:16

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (4. - 6. marca 2011).

BRATISLAVA. Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (4. - 6. marca 2011):

ANGLICKO

I. liga - 29. kolo:

Newcastle - FC Everton 1:2 - Ján Mucha ml. za hostí nechytal.

FC Liverpool – Manchester Utd. 3:1 - Martin Škrtel za domácich odohral celý zápas a dostal žltú kartu.

Birmingham – West Bromwich 1:3 - Marek Čech za hostí nenastúpil.

TALIANSKO

I. liga - 28. kolo:

Fiorentina – Catania 3:0 - Tomáš Košický za Cataniu nechytal.

Inter Miláno – FC Janov 5:2 - Juraj Kucka (FC Janov) absolvoval celý duel.

Udinese – Bari 1:0 - Kamil Kopúnek za Bari nenastúpil.

Neapol – Brescia 0:0 - Marek Hamšík za Neapol odohral celé stretnutie.

II. liga - 30. kolo:

Portogruaro – Grosseto 1:1 - Martin Petráš za hostí hral do 84. minúty.

NEMECKO

I. liga - 25. kolo:

Freiburg – Brémy 1:3 - Erik Jendrišek za domácich hral do 83. minúty.

Leverkusen – Wolfsburg 3:0 - Peter Pekarík za Wolfbsurg bol na ihrsiku do 70. minúty.

Norimberg – St. Pauli 5:0 - Marek Mintál hral od 78. min, Róbert Mak (obaja Norimberg) bol vystriedaný v 82. minúte.

Frankfurt – Kaiserslautern 0:0 - Adam Nemec za hostí nehral.

Hamburg – Mainz 2:4 - Miroslav Karhan a ani Radoslav Zabavník (obaja Mainz) nenastúpili.

II. liga - 25. kolo:

Osnabrück – Fürth 0:2 - Henrich Benčík za domácich nehral.

HOLANDSKO

I. liga - 26. kolo:

Groningen – Heracles 1:4 - Andrej Rendla za hostí nehral.

Den Haag – Nijmegen 5:1 - František Kubík za domácich nenastúpil.

ČESKO

I. liga - 19. kolo:

Bohemians 1905 – Jablonec 0:1 - Martin Cseh nenastúpil, Igor Držík (obaja Bohemians 1905) odohral celý zápas. Matej Krajčík za hostí nehral.

Liberec – Slavia Praha 0:2 - Michal Breznaník hral do 71. min, keď ho vystriedal Ján Vlasko (obaja Liberec). Karol Kisel za hostí absolvoval celý duel.

Slovácko – Plzeň 2:2 - Miroslav Filipko a Tomáš Košút (obaja Slovácko) absolvovali celé stretnutie. Tomáš Hájovský nehral, Miloš Brezinský nastúpil v 90. minúte, Marek Bakoš bol vystriedaný v 58. minúte, Michal Ďuriš (všetci Plzeň) absolvoval celý zápas. Bakoš skóroval.

Hradec Králové – České Budějovice 2:0 - Peter Černák za hostí absolvoval celý zápas.

Mladá Boleslav – Brno 5:0 - Lukáš Opiela za domácich nehral. Róbert Valenta hral do 31. minúty, Martin Husár, Andrej Hodek a Martin Maroši (všetci Brno) nehrali.

Sparta Praha – Příbram 1:0 - Miloš Lačný za domácich nenastúpil. Jakub Rondzik a Milan Jurdík (obaja Příbram) nehrali.

Teplice – Ústi nad Labem 2:1 - Matej Siva za Teplice nehral. Miloš Gibala a Ladislav Benčík (obaja Ústi) sa na ihrisko nedostali.

ŠKÓTSKO

Hearts – Kilmarnock 0:2 - Marián Kello odchytal za domácich celých 90 minút.

St. Mirren - Glasgow Rangers 0:1 - Vladimír Weiss ml. za Rangers nehral.

RAKÚSKO

I. liga - 24. kolo:

Salzburg – Mattersburg 2:0 - Dušan Švento za domácich odohral celý zápas a skóroval.

Peter Chrappan (Mattersburg) nenastúpil.

Innsbruck - Austria Viedeň 0:3 - Peter Hlinka (Austria) nehral.

Rapid – Ried 2:0 - Boris Prokopič za domácich bol vystriedaný v 54. minúte.

POĽSKO

I. liga - 17. kolo:

Wroclav – Cracovia Krakov 0:0 - Marián Kelemen odchytal za Vroclav celý zápas. Marián Jarabica (Cracovia) odohral celý zápas.

Wisla Krakov – Chorzow 3:1 - Erik Čikoš (Wisla) odohral celý duel. Gábor Straka za Chorzów absolvoval celý duel.

Zabrze – Lubin 5:1 - Michal Gašparík odohral celý zápas a dvakrát skóroval, Róbert Jež (obaja Zabrze) nastúpil v 77. minúte a zaznamenal gól. Csaba Horváth odohral za Lubin celý duel.

Widzew Lodž – Kielce 3:1 - Pavol Staňo za Kielce absolvoval celé stretnutie.

Gdynia – Poznaň 0:3 - Miroslav Božok za domácich odohral celý zápas.

Gdaňsk – Bytom 2:0 - Michal Hanek absolvoval celý duel, Miroslav Barčík nastúpil v 67. minúte, Blažej Vaščák, Peter Hricko, Blažej Vaščák a Marek Bažík (všetci Bytom) nehrali. Hanek dostal žltú kartu.

MAĎARSKO

I. liga - 18. kolo:

Újpest – Siófok 1:1 - Peter Molnár odchytal za Siófok celý zápas.

Győr – Vasas 0:1 - Otto Szabó za domácich nenastúpil. Jozef Gáspár odohral za Vasas celý duel a skóroval.

Kecskemét – Debrecen 3:0 - Ladislav Rybánsky odchytal za Kecskemét celé stretnutie.

Honvéd Budapešť – Ferencváros 0:1 - Peter Fieber ml. za domácich nenastúpil.

Haladás – Kaposvár 2:0 - Branislav Fodrek za domácich hral od 82. minúty.

Videoton – MTK Budapešť 2:1 - Tomáš Tujvel za domácich nechytal.

CHORVÁTSKO

I. liga - 20. kolo:

Dinamo Záhreb – Koprivnica 0:0 - Jakub Sylvestr za domácich hral od 78. minúty.

RUMUNSKO

Steaua Bukurešť – Brašov 0:3 - Peter Majerník v drese Brašova hral od 61. minúty.

FC Kluž - FC Temešvár 1:2 - Marián Čišovský (Temešvár) nehral.

Gaz Metan Medias – Ploiesti 0:0 - Michal Kubala za domácich hral do 60. minúty.

GRÉCKO

FC Larissa – Panathinaikos 2:0 - Kamil Čontofalský a ani Ján Kozák ml. (obaja Larissa) do zápasu nezasiahli.

Olympiakos Volos – Panserraikos 3:0 - Peter Doležaj a aj Mário Breška (obaja Volos) odohrali celý zápas. Breška skóroval a Doležaj dostal žltú kartu.

Atromitos - Panionios Atény 1:2 - Tomáš Belic za hostí nechytal.

TURECKO

Konyaspor – Ankaragücü 0:2 - Peter Grajciar za domácich odohral prvý polčas a dostal žltú kartu. Stanislav Šesták odohral celý duel, Marek Sapara hral do 70. minúty, Róbert Vittek do 66. minúty, Štefan Senecký (všetci Ankaragücü) nechytal.

Gaziantepspor – Sivasspor 3:1 - Ľuboš Kamenár (Sivasspor) nechytal.

Bursaspor – Büyüksehirspor 1:1 - Filip Hološko za hostí hral hodinu.

UKRAJINA

I.liga – 20. kolo:

Lugaňsk – Luck 3:0 – Lukáš Tesák za domácich hral do 87. minúty.

Vorskla Poltava – Metalist Charkov 0:0 – Lukáš Štetina za hostí odohral celý zápas.