Ibrahimovič opäť nedal penaltu, AC Miláno aj Juventus zaváhali

Švédsky útočník v službách AC Miláno Zlatan Ibrahimovič.
Švédsky útočník v službách AC Miláno Zlatan Ibrahimovič. (Autor: TASR/AP)
TASR|8. nov 2020 o 15:12

Serie A priniesla až štyri remízy.

RÍM. Futbalisti Lazia Rím remizovali v nedeľňajšom zápase 7. kola talianskej ligy doma s Juventusom Turín 1:1, keď vyrovnali v piatej minúte nadstaveného času.

O prvý gól duelu sa postaral v 15. minúte Cristiano Ronaldo, ktorý zblízka usmernil do siete prudkú prihrávku Juana Cuadrada z pravej strany.

Bod pre Lazio zariadil v 95. minúte strelou z otočky striedajúci Ekvádorčan Felipe Caicedo po akcii Joaquina Correu.

Pre hráčov Juventusu to bola už štvrtá remíza v ligovej sezóne, v tabuľke im patrí piate miesto so ziskom 15 bodov.

Na prvej priečke je naďalej AC Miláno, ale nedeľňajší duel mu nevyšiel podľa predstáv. V domácom prostredí len remizovalo s Bolognou 2:2.

Milánčania už v 19. minúte prehrávali 0:2, ale napokon získali aspoň bod. Ten im zabezpečil v tretej minúte nadstaveného času Zlatan Ibrahimovič.

Švédsky útočník svojim gólom napravil vlastné zaváhanie zo 65. minúty, keď nepremenil pokutový kop. Podobne ako v zápase Európskej ligy s pražskou Spartou prudkou strelou mieril nad bránu.

Po dlhej dobe sa v akcii predstavil slovenský reprezentačný stopér Milan Škriniar. Jeho Inter Miláno remizoval na ihrisku Atalanty Bergamo 1:1.

Seria A - 7. kolo:

• Lazio Rím - Juventus Turín 1:1 (0:1)

Góly: 90.+5 Caicedo - 15. Ronaldo

/Denis Vavro nefiguroval na zápasovej súpiske Lazia/

• Atalanta Bergamo - Inter Miláno 1:1 (0:0)

• AC Miláno - Hellas Verona 2:2 (1:2)

Góly: 27. Magnani (vlastný), 90.+3 Ibrahimovič - 6. Barák, 19. Calabria (vlastný)

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Ibrahimovič opäť nedal penaltu, AC Miláno aj Juventus zaváhali