Milan Škriniar (v strede). (Autor: TASR/AP)

/Juraj Kucka (Parma) hral do 67. minúty/

/Milan Škriniar (Inter) odohral celý zápas/

Rozhodovali: Pasqua – Giallatini, Cecconi. ŽK: 90+2. Darmian (Inter)

Parma: Sepe – Bani, Osorio, Valenti (66. Busi), Gagliolo (66. Gi. Pezzella) – Hernani (85. Pellè), Brugman, Kurtić – Kucka (67. Inglese) – Karamoh, Man (46. Mihaila)

Inter: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Hakimí, Barella, Brozović, Eriksen (67. Arturo Vidal), Perišić (84. Darmian) – Alexis Sánchez (75. Lautaro Martínez), R. Lukaku

PARMA. Futbalisti Interu Miláno zvíťazili vo štvrtkovom stretnutí 25. kola talianskej Serie A v Parme 2:1.

Dosiahli šiestu ligovú výhru v sérii a na čele tabuľky majú pred mestským rivalom AC Miláno šesťbodový náskok.

V drese Interu odohral celý zápas slovenský reprezentant Milan Škriniar, za domácich hral do 67. minúty s kapitánskou páskou Juraj Kucka.

(Autor: SofaScore)

Po bezgólovom polčase poslal hostí do dvojgólového vedenia Alexis Sanchez. Pri prvom góle mal aj trochu šťastia, pri druhom perfektne zakončil rýchly protiútok.

Domáci ešte znížili, ale Inter si výhru postrážil. Tretí obhajca Juventus stráca na lídra desať bodov, ale má zápas k dobru. Parma je predposledná, na záchranu stráca sedem bodov.

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»V súboji Slovákov sa tešil Škriniar. Inter zvýšil náskok na čele Serie A