Juraj Kucka (vľavo) v drese Parmy.
Juraj Kucka (vľavo) v drese Parmy. (Autor: TASR/AP)
SITA|2. mar 2019 o 17:13

Slovák odohral celé stretnutie.

RÍM. Futbalisti Parmy remizovali na trávniku Empoli 3:3 v sobotňajšom stretnutí 26. kola talianskej Serie A.

Hostia v stretnutí trikrát viedli, no napokon získali iba bod, keďže v nadstavenom druhého času vyrovnal argentínsky obranca domácich Matías Silvestre.

Slovenský reprezentant Juraj Kucka odohral v drese Parmy celý zápas, v 62. minúte dostal žltú kartu a asistoval pri treťom zásahu Bruna Alvesa.

Parma nebodovala naplno už šesť duelov po sebe.

AC Miláno na vlastnom ihrisku zdolalo Sassuolo 1:0. O jediný zásah zápasu sa postaral hosťujúci Pol Lirola, ktorý v 35. minúte prekonal vlastného brankára.

Milánčania zvíťazili štvrtýkrát za sebou a dostali sa pred mestského rivala Inter na tretie miesto v ligovej tabuľke.

Vo večernom rímskom derby zvíťazilo Lazio doma nad AS 3:0. O góly sa postarali Felipe Caicedo, Ciro Immobile z penalty a Danilo Cataldi.

Serie A - 26. kolo

• Empoli - Parma 3:3 (1:2)

Góly: 18. Dell'Orco, 59. Caputo (z pok. kopu), 90.+ Silvestre - 13. Gervinho, 45.+ Rigoni, 82. Bruno Alves

/stredopoliar Juraj Kucka (Parma) odohral celé stretnutie a v 62. minúte dostal žltú kartu/

• AC Miláno - Sassuolo 1:0 (1:0)

Gól: 35. Lirola (vlastný)

ČK: 64. Consigli (Sassuolo)

• Lazio Rím - AS Rím 3:0 (1:0)

Góly: 12. Caicedo, 73. Immobile (z 11m), 89. Cataldi, ČK: 90.+3 Kolarov (AS)

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Kucka asistoval, ale dostal aj žltú kartu. Milánske AC už predstihlo Inter