Sampdoria vyhrala na ihrisku Interu Miláno, Škriniar odohral celý zápas

Stopér Milan Škriniar (vpravo) odohral proti Interu Miláno celý zápas.
Stopér Milan Škriniar (vpravo) odohral proti Interu Miláno celý zápas. (Autor: TASR/AP)
SITA|3. apr 2017 o 23:09

Víťazný gól Janovčanov strelil Fabio Quagliarella, ktorý v 85. minúte premenil pokutový kop.

RÍM. Hráči Sampdorie Janov v základnej zostave aj so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom zvíťazili 2:1 na pôde favorizovaného Interu Miláno v pondelňajšom zápase tridsiateho kola najvyššej talianskej súťaže Serie A.

Inter po prvom polčase viedol, v druhom však dvakrát inkasoval a napokon nezískal ani bod. Víťazný gól Janovčanov strelil Fabio Quagliarella, ktorý v 85. minúte premenil pokutový kop. Stopér Milan Škriniar odohral celé stretnutie.

Osem kôl pred koncom sezóny patrí Interu šiesta priečka v tabuľke.

Sampdoria je deviata.

SERIE A - 30. kolo:

Inter Miláno - Sampdoria Janov 1:2 (1:0)

Góly: 35. D'Ambrosio - 50. Schick, 85. Quagliarella (z pok. kopu)

/Milan Škriniar (Sampdoria) odohral celý zápas/

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Sampdoria vyhrala na ihrisku Interu Miláno, Škriniar odohral celý zápas