Nedeľa, 7. marec, 2021Meniny má Tomáš

Je to škoda, Rybáriková mala životný turnaj, priznal legendárny McEnroe

Magdaléna Rybáriková. (Autor: TASR/AP)
SITA|Publikované 13. júl 2017 o 16:01

Prečítajte si ohlasy svetových osobností po vypadnutí Magdalény Rybárikovej v semifinále Wimbledonu.

LONDÝN. Ohlasy osobností na prehru slovenskej tenistky Magdalény Rybárikovej 1:6, 1:6 so Španielkou Garbine Muguruzovou-Blancovou vo štvrtkovom semifinále dvojhry na treťom grandslamovom turnaji sezóny Wimbledone na tráve v Londýne (zdroj: BBC):

Tracy Austinová:

"Muguruzová-Blancová bola v tej správnej zóne. Tento zápas bol jedným z tých, na ktoré trénujete celý život. Keď príde práve v semifinále Wimbledonu, je to ako zo sna. Pre Rybárikovú sa sústavne všetko dialo prirýchlo. Víťazka bola kompletne koncentrovaná a takticky skvelá."

John McEnroe:

"Je to trochu škoda, lebo Rybáriková mala životný turnaj, teraz však možno odíde z dvorca s pocitom, že je 84. na svete." (Pozn.: Rybáriková v skutočnosti figuruje na 87. pozícii)

Wimbledon 2017: Magdaléna Rybáriková - Garbine Muguruzová (fotogaléria): fotogaléria

13.7.2017

Mary Pierceová:

"Od Garbine Muguruzovej-Blancovej to bolo pôsobivé. Od prvej loptičky bola naplno v tom a vydržalo jej to až do tej poslednej.

Pohybovala sa po základnej čiare, zostávala agresívna a pritom robila nízky počet nevynútených chýb v porovnaní s tým, koľko vypaľovala winnerov. Nepretržite útočila a nepoľavovala. Nedala Rybárikovej šancu nadýchnuť sa. Dnes bola pre ňu pridobrá."

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články