Richard Lintner ako riaditeľ Pro-Hokeja skončil!

Oh My Hockey|22. jún 2020 o 14:55

Richard Lintner bol v posledných rokoch riaditeľom Pro-Hokeja, a teda organizácie, ktorá viedla najvyššiu slovenskú súťaž, Tipsport ligu. 42-ročný bývalý obranca však došiel na koniec tejto misie. Ako píše Michal Runák, Lintner na tejto pozícii skončil.

Šéfa z tejto pozície odvolala dozorná rada. Dočasným vedením asociácie bol poverený Imre Valášek. Ten bol v minulej sezóne generálnym manažérom Nových Zámkov.

"Na dnešnom stretnutí dozornej rady sme rozhodli o odvolaní riaditeľa Richarda Lintnera. Predchádzali tomu záležitosti, ktoré sme ako členovia dozornej rady od neho vyžadovali a nedostali sme ich v súlade s našimi požiadavkami. Riadne valné zhromaždenie Pro-Hokeja je zvolané na 21. júla, dovtedy bude riadiť Pro-Hokej Imre Valášek," potvrdil podľa TASR Roman Porubský, člen dozornej rady Pro-Hokeja.

"V utorok pôjdeme za Richardom Lintnerom, aby sme prebrali nejaké veci. Ale hlavný dôvod odvolania je, že kluby nemajú s Pro-Hokejom uzavreté práva na reklamu. Richard to mal na starosti a upozorňovali sme ho na to," dodal Milan Čanky.

Nachádzate sa tu: