Nedeľa, 17. októbra, 2021Meniny má Hedviga

Proti Levu by mali za Slovan nastúpiť aj Višňovský a Mojžíš

(Autor: TASR)
TASR|15. jan 2013 o 10:35

Ľubomír Višňovský figuruje v zostave Slovana aj pre dnešný zápas na ľade HC Lev Praha.

BRATISLAVA. V zostave trénera Rostislava Čadu pre utorňajší večerný zápas hokejovej KHL s HC Lev Praha na jeho ľade sa objavili aj obranca Ľubomír Višňovský, ako aj jeho nová akvizícia na rovnakom poste český legionár Tomáš Mojžíš.

Informuje o tom klubová stránka Slovana s tým, že Višňovský, ktorý sa stále "naťahuje" s New York Islanders, kde dohrá túto sezónu, by sa mal predstaviť v prvej formácii po boku Kanaďana Jonathana Sigaleta. Mojžíš, ktorý do Slovana prišiel práve z konkurenčného HC Lev, nastúpi pravdepodobne v druhej formácii vedľa Jána Tabačeka s číslom 6. Výraznou stratou pre "belasých" bude absencia útočníka Michala Vondrku, ktorý po viróze ešte stále nie je v absolútnom poriadku.

Slovan a Lev sa v tejto sezóne stretnú už po tretí raz, druhýkrát v Prahe a lepšie je zatiaľ na tom slovenský nováčik, ktorý vyhral oba súboje zhodne 2:1. Pôjde o dôležité body, v Západnej konferencii patrí pred týmto súbojom Slovanu 6. miesto so 63 bodmi, siedmy Lev za ním zaostáva o tri.

predpokladaná zostava Slovana:

Janus (Konrád) Sigalet, Višňovský, Mojžíš, Tabaček, Sersen, Švarný, Trška, Ďatelinka - Bakoš, Bližňák, Miklík Hudáček, Lipiansky, Bartovič Kudrna, Kytnár, Kukumberg Mikúš, Ölvecký, Daňo

Súvisiace články