Momentka zo zápasu Leeds - Manchester United.
Momentka zo zápasu Leeds - Manchester United. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|25. apr 2021 o 16:55 (aktualizované 25. apr 2021 o 22:08)

Manchester United stráca na prvé miesto už desať bodov.

LONDÝN. Futbalisti Manchestru United iba remizovali v nedeľnom súboji 33. kola anglickej Premier League na pôde Leedsu United 0:0.

Po sérii piatich ligových víťazstiev sa museli tentoraz uspokojiť so ziskom bodu, v tabuľke zaostávajú z druhého miesta za lídrom Manchestrom City o desať bodov. Leeds figuruje na 10. priečke.

FC Burnley sa po troch prehrách tešilo z triumfu, keď zvíťazilo na ihrisku Wolverhamptonu Wanderers hladko 4:0. Hrdinom hostí bol útočník Chris Wood, ktorý strelil v prvom polčase hetrik a v 85. minúte asistoval pri štvrtom góle Ashleyho Westwooda.

V ďalšom zápase Aston Villa Birmingham remizovala s West Bromwichom Albion 2:2. Bod pre domácich zachránil v druhej minúte nadstaveného času striedajúci Keinan Davis.