Tottenham potvrdil úlohu favorita, Watford dostal štyri góly od Bournemouthu

Hráč Tottenhamu Eric Dier (v strede) skóruje do siete Cardiffu City.
Hráč Tottenhamu Eric Dier (v strede) skóruje do siete Cardiffu City. (Autor: TASR/AP)
TASR|6. okt 2018 o 18:15

Hotspur sa v tabuľke posunuli na tretie miesto.

LONDÝN. Futbalisti Tottenhamu Hotspur zvíťazili v sobotňajšom zápase ôsmeho kola anglickej Premier League nad Cardiffom City 1:0.

Jediný gól stretnutia dosiahol už v ôsmej minúte stretnutia Eric Dier.

Tottenham Hotspur sa dostali priebežne na tretie miesto v tabuľke, Cardiff je s dvoma bodmi aj naďalej posledný.

Hráči Bournemouthu zvíťazili 4:0 na pôde Watfordu. Hostia sa ujali vedenia už v štrnástej minúte gólom Davida Brooksa. Pred polčasom dvakrát skóroval aj Joshua King. To už hrali domáci bez vylúčeného Christiana Kabaseleho.

Triumf spečatil na začiatku druhého polčasu Callum Wilson.

Futbalisti Bournemouthu sa ziskom troch bodov posunuli v priebežnej tabuľke Premier League 2018/2019 na piatu pozíciu.

Na snímke zo zápasu Watford - Bournemouth vyťahuje rozhodca Jon Moss červenú kartu pre domáceho hráča Christiana Kabaseleho (druhý zľava). (Autor: TASR/AP)

Premier League 2018/2019 - 8. kolo (sobota):

FC Burnley - Huddersfield Town 1:1 (1:0)
Góly: 20. Vokes - 66. Schindler

Crystal Palace - Wolverhampton Wanderers 0:1 (0:0)
Gól: 56. Doherty

Tottenham Hotspur - FC Cardiff 1:0 (1:0)
Góly: 8. Dier, ČK: 58. Ralls (Cardiff)

Premier League - 8. kolo: Tottenham Hotspur - Cardiff City: fotogaléria

6.10.2018

Leicester City - FC Everton 1:2 (1:1)
Góly: 40. Pereira - 7. Richarlison, 77. Sigurdsson, ČK: 63. Morgan (Leicester)

FC Watford - AFC Bournemouth 0:4 (0:3)
Góly: 33. a 45. King (prvý 11 m), 14. Brooks, 46. Wilson
ČK: 32. Kabasele (Watford)

Manchester United - Newcastle United 3:2 (0:2)
Góly: 70. Mata, 76. Martial, 90. Sanchez - 7. Kenedy, 10. Muto
/Martin Dúbravka odchytal za hostí celý zápas/

Premier League - 8. kolo: Manchester United - Newcastle: fotogaléria

7.10.2018

Domov»Futbal»Anglicko»Tottenham potvrdil úlohu favorita, Watford dostal štyri góly od Bournemouthu