Nedeľa, 26. septembra, 2021Meniny má Edita
ŽIlina - Slovan, dnes LIVE. (Zdroj: TASR)
Sportnet|25. apr 2021 o 13:00

Sledujte online prenos s nami.

ŽILINA. Tímy MŠK Žilina a Slovan Bratislava dnes hrajú zápas v súťaži Fortuna liga. Ide o 6. kolo, je to skupina o titul.

Sledujte futbal online.

ONLINE PRENOS: MŠK Žilina - Slovan Bratislava (futbal, Fortuna liga, LIVE)


Fortuna liga  2020/2021
25.04.2021 o 16:00
O titul
Žilina
2:3
(1:2, 1:1)
90+6 minúta
Ukončený
Slovan Bratislava
Prehľad
Góly: 43. Minárik (Bernát), 54. Bernát (Paur) – 19. Anang (vla.), 38. Ratão (Pauschek), 86. Weiss (pen.). ŽK: 30. Fazlagić (ZIL), 60. Paur (ZIL), 81. Anang (ZIL), 90+5. Minárik (ZIL) – 31. de Kamps (SBA), 78. Rabiu (SBA). Rozhodca: Marhefka.. Diváci: bez divákov..
Prenos
Vďaka veľkému šťastiu Slovan triumfoval v Žiline. Domáci sa vrátili do stretnutia, ale šancu na remízu zmarila penalta, ktorú zúročil Vlado Weiss. Tri body tak putujú do hlavného mesta. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia.
90+6
Koniec zápasu.
90+6
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skKiwior zrejme ostal prekvapený, a tak nevyužil možnosť ísť bližšie k bránke Greifa! Približne z 20 metrov strieľal veľmi slabo!
90+5
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skŽltú kartu dostáva Ján Minárik (MŠK Žilina).
90+4
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skDe Marco výborne zasiahol proti Rusnákovi a v hodine dvanástej musel hasiť náznak žilinskej šance! Rohový kop!
90+3
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skStriedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dávid Strelec, prichádza Alen Ožbolt.
90+2
Domáci sa tlačia na útočnú polovicu, ale ruky im zväzujú nepresností a občas aj straty lôpt.
90+1
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skKaprálik zavinil penaltu, z ktorej sa nemýlil Weiss, a teraz to neodčinil z hlavičkového pokusu po centri Enisa Fazlagića! Dostal loptu nad bránu!
90+1
Žilinčania pri nadstavenej časovej porcii ešte môžu pomýšľať na remízu.
90
Druhý polčas sa bude nadstavovať o 6 minút!
90
Začala plynúť posledná minúta riadneho hracieho času.
87
Žilina musia všetko vsadiť do útoku. Zápas dokázala stiahnuť z 0:2 na 2:2, ale tentoraz je to oveľa ťažšie.
86
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skSlovan dal gól!
VLADIMÍR WEISS bezpečne premenil penaltu.
85
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skPodľa všetkého bude Slovan kopať penaltu! Čaká sa na rozhodnutie systému VAR!
84
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skWeiss presnou strelou dal zabrať Petrášovi! Brankár Žiliny to zvládol!
83
Sledovali sme súboj Rusnáka s Greifom. Bratislavský brankár včasne vybehol a žilinský futbalista ho musel iba preskočiť, aby mu nepískali faul.
82
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skNonovu loptu vytlačili Žilinčania za pokutové územie! Hneď na to skúšal strelecké šťastie Erik Daniel, ale nezasiahol Petrášovu bránku!
81
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skŽltú kartu dostáva Benson Anang (MŠK Žilina).
81
Anang dostane kartu za faul na Weissa, ktorý mu preletel cez nohy.
80
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skStriedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Dávid Ďuriš, prichádza Patrik Myslovič.
80
Weiss išiel do individuálnej akcie. Snažil sa urobiť dostatočný oblúk, aby sa zbavil pozorne brániaceho Gona. To sa mu nakoniec nepodarilo, ale Slovan bude mať roh.
78
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skŽltú kartu dostáva Ibrahim Rabiu (ŠK Slovan Bratislava).
78
Rabiu v stredovom kruhu tvrdo dohral domáceho Kaprálika. Toto sa nezaobíde bez kartového trestu.
77
Holman výborne naservíroval loptu Vladimírovi Weissovi do tandemu. Bývalý slovenský reprezentant si ju poslal na dlhšiu nohu, a to už nebol problém pre Petráša, aby ju zlikvidoval.
75
Nono si vlastnou vinou odobral loptu. Následne sa jej zmocnil Miroslav Gono.
73
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skStriedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Jakub Paur, prichádza Vahan Bichakhchyan.
Striedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Dawid Kurminowski, prichádza Adrián Kaprálik.
73
Žilina dostáva loptu. Rozohrávku zaobstará brankár Petráš.
72
Lukáš Pauschek centroval z pravej strany dovnútra šestnástky. Lopta sa dostala iba k Anangovi, ktorý tam bol sám.
70
Greif vyrobil chybnú rozohrávku. Kurminowski si našiel cestu k lopte, ale už bol obsadený Bratislavčanmi.
69
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skStriedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Erik Daniel.
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Rafael Ratão, prichádza Vladimír Weiss.
Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Joeri de Kamps, prichádza Dávid Holman.
69
Petrášovi vypadla lopta z rúk. Nono po zahratí rohu nachádzal na vzdialenejšej tyči Bajrića, ktorý neprinavrátil hosťom vedenie.
68
Slovan s veľmi rýchlym presunutím hry na opačnú stranu ihriska. Strelec si vymenil loptu s Nonom v žilinskom pokutovom území. Belasí si vybojovali roh.
67
Vasil Božikov musel byť srdnatý pri vlastnej bránke. Rohový kop Žiliny z toho nebude.
66
Striedajúci Rusnák v útočnej línii zamotal hlavu De Marcovi. Stačila jediná presná nahrávka a bratislavská obrana musela stáť na pevných nohách. Žilinčania celú snahu prekombinovali nahrávkami bez strely.
64
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skStriedanie v tíme MŠK Žilina: z ihriska odchádza Ján Bernát, prichádza Matúš Rusnák.
63
Ratão dokončil slovanistickú akciu ohrozením žilinskej bránky. Petráš v nej naďalej podáva dobré výkony.
62
Pauschek spoza autovej čiary hodil loptu na hlavu Nona, ktorého dostali na trávnik dvaja žilinskí hráči.
61
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skHostia veľmi dobre naložili s priamym kopom! Nono parádnym centrom našiel Bajrića, ktorý neprestrelil les hráčov! Takisto sa to nepodarilo ani Rabiuovi!
60
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skŽltú kartu dostáva Jakub Paur (MŠK Žilina).
60
Hodina zaujímavej hry sa naplnila. Žilina – Slovan 2:2.
59
Nono bol exekútorom priameho kopu. Aj sa očakávalo, či nepôjde o signál s De Marcom, ale nestalo sa tak. Petráš iba v pokoji odsledoval let lopty ponad bránu.
58
Slovan získava štandardnú situáciu. Žilinčania zbúrali prenikajúceho Bratislavčana.
57
Nono sa pokúšal prekvapiť Petráša strelou z väčšej vzdialenosti, ale neúspešne.
54
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skŽilina dala gól!
Predsa len je vyrovnané. JÁN BERNÁT nestrieľal z ofsajdu. Systém VAR to jasne odhalil. Pod Dubňom začíname odznova. Šláger dostáva nový náboj. Asistencia: Jakub Paur.
54
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skJán Bernát prepálil Greifa! Situácia ešte bude posúdená prostredníctvom VAR!
52
Domáci si menia loptu krátkymi prihrávkami. Doterajší druhý polčas v žilinskom podaní nie je veľmi útočný.
51
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skSlovan Bratislava poriadne zahrozil domácemu tímu! Čavrić pohodlne vbehol do pokutového územia! Strelec mohol vylepšiť pätičku Nona, ale loptu odpálil do bezpečia Minárik!
50
Žilinčania predviedli dlhý center na ľavé krídlo. Fazlagić nedokázal ohroziť Greifa.
49
Bernát zachytil jednoduchú rozohrávku. Proti sebe mal Čavrića.
48
Kiwior mierne prepadol v defenzívnej činnosti. Strelec mal bližšie k lopte a preukázal veľkú chuť aj snahu o strelecký pokus. Tentoraz sa však ulakomil Ratão, ale zamestnal len pripravené rukavice Petráša.
47
Javorček potiahol loptu za stred poľa, ale hneď ju vracal dozadu.
46
Domáci futbalisti majú loptu vo svojej moci, ale zatiaľ s ňou neopúšťajú zadné rady.
46
Začal sa druhý polčas.
Druhý polčas sa začne o 17:01.
Prvý polčas bol celkom štedrý na góly. Videli sme ich tri. Žilina sa určite nevzdá a hosťom ešte bude chcieť osladiť cestu za víťazstvom.
45+1
Prvý polčas sa skončil.
45
Kurminowski išiel na maximum a dobehol ho Božikov. Obaja sa dostali do kontaktu už mimo ihriska a domáci futbalista vletel do reklamného displeja. Bude však v poriadku.
44
Čavrić zamieril s loptou na žilinskú stranu. Pokúsil sa o prihrávku, ale našiel iba vracajúceho sa Ananga.
43
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skŽilina dala gól!
Výborný priamy kop. JÁN MINÁRIK hlavou usmernil loptu za Greifa, pretože nebol dôrazne pokrytý. Asistencia: Ján Bernát.
42
Belasí si museli dať dvojnásobný pozor pri rohových kopoch Bernáta. Ani v jednom prípade nedovolili Žilinčanom ohroziť brankára Greifa.
41
De Marcovi vychádzajú súboje proti Anangovi. Ďalší žilinský rohový kop.
39
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skSlovan sa znovu prepracoval dopredu! Dávid Strelec z hlavičky takmer po tretíkrát rozvlnil Petrášovu sieť!
38
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skSlovan dal gól!
Pauschek sa pustil medzi dvoch protihráčov. Žilina mala pomerne veľkú medzeru v obrane a ideálne prihral RATAOVI, ktorý strelou po zemi a k žrdi prestrelil Petráša. Asistencia: Lukáš Pauschek.
37
Veľké úsilie do centra vložil De Marco, ktorý stihol zamieriť loptu tesne pred bránkovou čiarou. Petráš dobre čítal hru a navyše nebol obklopený Slovanistami, ktorí by mu mohli narobiť problémy.
36
Čavrić pozýval do kombinácie kapitána Božikova. Súper musel ísť do sklzu, a tak si belasí vypýtali loptu z autového vhadzovania.
35
Dominik Greif zahral s rozumom proti Kurminowskemu, hoci sčasti vystavil svoje mužstvo riziku. Obaja sa dostali do súboja mimo bránky. Žilinský útočník sa snažil obísť súpera a zakončiť. Napokon išla lopta za čiaru.
34
Prehnaná aktivita Žiliny v útočnom pásme. Hvizd rozhodcu Marhefku a Slovan si zoberie loptu.
32
Nono pripravil loptu Rabiuovi. Ten to vyskúšal ľavačkou a podarilo sa mu vyprodukovať nie vysoký center, ktorý žilinská defenzíva odvrátila späť.
31
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skŽltú kartu dostáva Joeri de Kamps (ŠK Slovan Bratislava).
30
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skŽltú kartu dostáva Enis Fazlagić (MŠK Žilina).
30
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skVzrušenie pred bránkou Slovana! Ďuriš zakončil sériu prihrávok, ale iba do bratislavských obrancov!
29
Žilinčania rozbehli akciu na jeden dotyk, ktorá sa skončila na deliacej čiare.
28
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skRatão si spracoval loptu vo vnútri šestnástky! Parádnou strelou na vzdialenejšiu žrď natiahol Petráša!
26
Toto už bolo trochu lepšie, ale strela Fazlagićovi nesadla. Greif sa iba prizeral, ako letí lopta ďaleko od jeho brány.
26
Ján Bernát vybojoval rohový kop. Lopta sa dostala od prvého hráča opäť na roh.
25
Božikov išiel viac dopredu a napokon vyrazil loptu z kopačky Kiwiora.
24
Kurminowski už si hľadal voľný priestor v hosťujúcej šestnástke. Snažil sa premeniť center Javorčeka na vyrovnávajúci gól. "Šošoni" však môžu niečo urobiť pomocou štandardnej situácie.
23
Žilina pri lopte. Začína z vlastnej polovice, ale Slovan sa prezentuje s úspešným vysokým napádaním.
22
Bernát si z autu narazil loptu s Javorčekom a zozadu ho dostal na zem Čavrić. Odpískaný zákrok hosťa.
21
Vernon De Marco získal loptu na kopačku a chcel tvrdo páliť. Loptu zablokoval jeden z domácich hráčov.
20
Dominik Javorček chvíľku potreboval, aby sa dal dokopy. Už je opäť na nohách.
19
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skSlovan dal gól!
NONO vošiel do šestnástky a loptu posielal z hranice bránkovej čiary. Benson Anang nechtiac zakončil za vlastného gólmana Petráša. Bohužiaľ, aj takéto smolné situácie prináša futbal.
18
Pretiahnutý center De Marca iba preletel krížom cez pokutové územie.
17
Bratislavčania po zásahu Minárika kopali roh. Petráš zasahovať nemusel.
16
Nedorozumenie žlto-zelených. Lopta opustila hraciu plochu.
15
Žilinčania ešte dvakrát v rýchlom slede operovali pred slovanistickým pokutovým územím, pretože mali výhodu dvojnásobného rohového kopu. Hostia sa však mohli spoľahnúť na Greifa.
15
ONLINE: Žilina - Slovan Bratislava (futbal dnes, skupina o titul LIVE) | Sportnet.skKurminowski hlavičkou zamestnal Greifa, ktorý sa pri zákroku zapotil!
14
Kiwior dostal Žilinu do menšieho rizika, z ktorého našiel východisko brankár Petráš razantným odkopom dopredu.
13
De Marco v poslednej chvíli zastavil loptu pred čiarou. Následne to na neho skúšal Anang, ale neporadil si s ním. Krátko na to sa dostala lopta k hosťujúcemu brankárovi Greifovi.
12
Nepresný polovysoký center Fazlagića do krídelných priestorov. Lopty sa tak zmocnil De Marco.
11
Samuel Petráš nebol vystavený veľkej šanci Slovana. Nasleduje rozohrávka od jeho bránky.
10
Bratislavský kapitán Božikov odkopol loptu na rohový kop Žiliny. Bernát zakrútil pokus presne do päťky Greifa, ale nikto z jeho spoluhráčov to nemal pripravené na strelu, alebo dorážku.
9
Bernát si preberal loptu a v tom prišiel zákrok de Kampsa.
8
Fazlagić vstúpil do bratislavskej kombinácie. A v malej miere vytlačil hostí do stredu poľa.
7
Slovan mal k dispozícii štandardnú situáciu. Nono výborne centroval hlboko do šestnástky. Čavrić od zadnej žrde vrátil loptu do stredu pokutového územia. Žilina dobre bránila. Nono na druhýkrát posunul loptu Rabiuovi, ktorý prekopol.
6
Pekná kolmica Bernáta na rozbehnutého Ďuriša. Ten však mal loptu na dlhšiu nohu a okrem Greif oproti nej vyštartoval, a tak ju vykopol do bezpečia.
5
Faul v pásme belasých. Anang tak môže rozohrávať nakrátko.
4
Hostia stratili loptu v útočnom pásme a následne sa museli stiahnuť, aby dokázali eliminovať nábeh Žilinčanov. De Marco posielal loptu popri postrannej čiare, ale dobre zapracoval Minárik.
3
Anang centroval zaujímavú loptu ku pokutovému územiu. Gono súperil s De Marcom, ktorý nezavinil vznik prvého rohového kopu. Greif bude vykopávať.
2
Žilinčania sa môžu presťahovať na hosťujúcu stranu. Aut pre MŠK.
1
Ako prvý si dnes na loptu siahol žilinský brankár Petráš po neúspešnej akcii Slovana, ktorá nebola dotiahnutá k zakončeniu.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MŠK Žilina: Petráš – Anang, Minárik, Kiwior, Javorček – Gono, Fazlagić, Bernát, Ďuriš – Paur (C), Kurminowski.
Náhradníci: Teplan – Kopas, Kaprálik, Myslovič, Bichakhchyan, Jambor, Rusnák.

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Pauschek, Bajrić, Božikov (C), De Marco – de Kamps – Rabiu, Nono – Čavrić, Ratão, Strelec.
Náhradníci: Šulla, Chudík – Laczkó, Medveděv, Holman, Weiss, Daniel, Henty, Ožbolt.

Rozhodca: Marhefka..
Vážení futbaloví fanúšikovia, Vítam vás pri sledovaní zápasu 6. kola skupiny o titul Fortuna ligy medzi Žilinou a Slovanom Bratislava.

MŠK Žilina


"Šošoni" uzatvárajú prvú štvorku so ziskom 45 bodov. Žilina v minulom kole prekvapujúco podľa na pôde Zlatých Moraviec. Zápasy so Slovanom majú vždy svoju šťavu, aj keď v tomto prípade je to už viac-menej pase. Avšak tieto stretnutia prinášajú zaujímavé situácie.

ŠK Slovan Bratislava

"Belasí" majú pred druhou Dunajskou Stredou náskok siedmich bodov a ak zvíťazia v Žiline, definitívne si potvrdia zisk majstrovskej trofeje. Ani Slovan sa nevyhol zaváhaniu a práve na Tehelnom poli, keď nedokázal poraziť najväčšieho rivala z Trnavy.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

Súvisiace články