Utorok, 13. apríla, 2021Dnes je Deň nespravodlivo stíhaných, Meniny má Aleš

Páleš triumfoval v pyramíde Oktagon Underground. Moravčík zdolal Daniša

Igor Daniš a Vladimír Moravčík. (Zdroj: Oktagon MMA)
TASR|28. feb 2021 o 10:05

Pozrite si výsledky zápasov MMA.

BRNO.  Slovenský bojovník Milan Páleš triumfoval v osemčlennej pyramíde na turnaji Oktagon Underground.

V Zoner Bobyhall centre v Brne postupne zdolal Carstena Ringlera, Andreja Šimkuliča a vo finále aj Čecha Michaela Krčmářa.

Súčasťou turnaja bol aj súboj slovenských osobností thajského boxu, v ktorom Vladimír Moravčík knokautoval Igora Daniša.

Pyramídu ovplyvnili aj zranenia, pre ktoré nemohli do semifinále nastúpiť štvrťfináloví víťazi Marc Dess Rey a domáci favorit Václav Sivák.

Do semifinále preto postúpili víťazi tzv. rezervných zápasov Ladislav Krištufek a Andrej Šimkulič. Víťaz turnaja získal prémiu 10-tisíc eur, finalista 6-tisíc.

Nasledujúci turnaj organizácie Oktagon MMA je na programe 27. marca.

Oktagon Underground - Pyramída

finále:

Milan Páleš (SR) - Michael Krčmář (ČR) /Páleš na body/

semifinále

Milan Páleš (SR) - Andrej Šimkulič (SR) /Páleš na KO v 2. kole/

Michael Krčmář (ČR) - Ladislav Krištůfek (ČR) /Krčmář na body/

štvrťfinále:

Marc Dass Rey (Šp.) - Marco Novák (ČR) /Dass Rey na body/

Milan Páleš (SR) - Carsten Rungler (Nem.) /Páleš na KO v 3. kole/

Michael Krčmář (ČR) - Vladimír Lengál (ČR) /Krčmář na body/

Václav Sivák (ČR) - Bailey Sugden (V. Brit.) /Sivák na body/

Superfighty:

Vladimír Moravčík (SR) - Igor Daniš (SR) /Moravčík na KO v 1. kole/

Sebastián Fapšo (SR) - Matěj Kozubovský (ČR) /Fapšo na body/

Melvin Mané (ČR) - Patrik Križan (SR) /Mané na KO v 2. kole/

Strahinja Mitrič (Srb.) - Tomáš Hron (ČR) /Mitrič na body/

Klára Strnadová (ČR) - Viktorie Bulínová (ČR) /Strnadová na body/

Teo Mikelic (Chorv.) - Andreas Čehovský (ČR) /Mikelic na body/

rezervné zápasy:

Ladislav Krištůfek (ČR) - Štefan Meszároš (SR) /Krištůfek na body/

Andrej Šimkulič (SR) - Jan Pajtaš (ČR) /Šimkulič na body/

Súvisiace články