OKTAGON 26: Zápas vo vysokom tempe, ktorý tesne zvíťazil Juráček

(Zdroj: OKTAGON MMA)
Daniel Stankovič|25. júl 2021 o 00:09 (aktualizované 25. júl 2021 o 00:09)

Tesný zápas zvíťazil český talent.

PRAHA. Španiel Tato Primera (17-10 MMA) prichádza obhájiť svoju pozíciu vo weltrovej divízii proti Matúšovi Juráčkovi (7-2 MMA) v zápase, ktorý je považovaný za čierneho koňa celého večera.

1. kolo

Primera je na love už od úvodu duelu, to znamená, že výšková výhoda jeho súpera ho núti k tomu, aby to bol on, kto bude skracovať vzdialenosť.

Juráček ustupuje do strán naprieč celým oktagonom, len aby si pripravil miesto na jeden či dva údery, ktorými zasiahne rodáka z Kanárskych ostrovov.

2. kolo

Bol to prvý úder Juráčka v druhom kole, ktorý poslal Primeru k zemi. Tam český bojovník zbieral cenné minúty na svojom protivníkovi.

Primera sa snaží útočiť. Nádherne trafený hák, neskôr podporený zdvihákom, Juráček je v riadnych problémoch.

3. kolo

Primera naháňa Juráčka a pokračuje v tom, čo mu išlo najlepšie druhej päťminútovke. Pokus o takedown z jeho strany neúspešný.

Primera tlačí Juráčka na pletive, po dvanástich minútach duelu je vo výbornej kondícii.

Pekná kombinácia zo strany Juráčka, s Primerom to však nezatriaslo.

Posledné minúty sa súboj odohráva stále na pletive.

Výsledok: Na body dva jeden víťazí Matúš Juráček (29-28,28-29,29-28)

Slová víťaza: Výsledok zápasu beriem ako remízu. Som rád, že tu môžem vôbec byť po dlhej dobe opäť s divákmi, je to fantastický pocit.

Domov»MMA»OKTAGON 26: Zápas vo vysokom tempe, ktorý tesne zvíťazil Juráček