Zápas vypredali za sedem minút. Djokovič odštartoval svoj turnaj víťazne

Novak Djokovič na Adria Tour.
Novak Djokovič na Adria Tour. (Autor: TASR/AP)
TASR|13. jún 2020 o 19:40

Hrá sa pred divákmi.

BELEHRAD. Srbský tenista Novak Djokovič zahájil víťazne exhibičný turnaj Adria Tour, ktorý sám v dobe koronavírusovej prestávky zorganizoval.

Prvý hráč svetového rebríčka zdolal v Belehrade pred vypredaným hľadiskom krajana Viktora Troického 4:1, 4:1.

Duel A-skupiny fanúšikovia vykúpili behom siedmich minút, do predaja išlo tisíc vstupeniek.

V B-skupine Rakúšan Dominic Thiem zdolal Damira Džumhura z Bosny. Zápas však netrval dlho, Bosniak ho vzdal pre zranenie stehna za stavu 2:0.

V areáli Novak Tennis Center na brehu Dunaja sa hrá podľa upravených pravidiel bez výhod na štyri víťazné gemy a dva víťazné sety, za stavu 3:3 v sete nasleduje tajbrejk.

Domov»Tenis»Zápas vypredali za sedem minút. Djokovič odštartoval svoj turnaj víťazne