Pondelok, 25. októbra, 2021Meniny má Aurel

Neymar potvrdil, že sa už zotavil zo zranenia členka

Neymar. (Autor: TASR/AP)
TASR|14. júl 2019 o 10:02

Objavujú sa informácie o nezhodách medzi hráčom a vedením PSG.

SAO PAULO. Brazílsky futbalista Neymar sa podľa vlastných slov už takmer úplne zotavil zo zranenia členka, pre ktoré vynechal juhoamerický šampionát Copa America.

Najdrahší hráč sveta to uviedol pre domáce médiá krátko pred návratom do Paríža, kde by sa mal zapojiť do tréningového procesu jeho PSG.

"Môj členok je v poriadku. Jediné čo teraz potrebujem, je naplno sa vrátiť do tréningu," uviedol 27-ročný útočník.

Francúzske médiá celý týždeň farbisto informovali o nevôli vedenia úradujúceho francúzskeho šampióna, keďže Neymar absentoval na prvom tréningu pred novou sezónou. Hráč zostal v Brazílii, kde sa zúčastnil na charitatívnom podujatí organizovanom vlastnou nadáciou.

Následne odmietol obvinenia zo strany PSG s tým, že natáčanie reklamného spotu pre jeho nadáciu mal dlhodobejšie naplánované a odobrené.

Špekulácie o nezhodách a možnom návrate do španielskej Barcelony tiež rozvírila fotka jeho otca v drese katalánskeho klubu, ktorú Neymar zverejnil na internete.

"Neymar môže opustiť PSG, len ak príde ponuka, ktorá nám bude vyhovovať," vyjadril sa dávnejšie k prestupovým špekuláciám športový riaditeľ PSG Leonardo.

Informáciu priniesla agentúra AFP.

Súvisiace články