Neapol do semifinále Talianskeho pohára nejde, zastavil ho Inter

SITA|26. jan 2011 o 23:32

V stredajších štvrťfinálových stretnutiach Talianskeho pohára vo futbale 2010/2011 si postup medzi najlepšie kvarteto zabezpečili oba milánske veľkokluby.

JANOV.

AC najskôr podvečer zdolal Sampdoriu Janov na jej pôde najtesnejším rozdielom 2:1 zásluhou dvoch presných zásahov Alexandra Pata.

Obhajca trofeje Inter potom neskoro večer spečatil svoj postup na ihrisku SSC Neapol až v penaltovom rozstrele, ktorý vyhral 5:4. Zápas sa v riadnom hracom čase aj po predĺžení skončil nerozhodne bez gólov 0:0. Slovenský stredopoliar Marek Hamšík absolvoval v drese domácich "Partenopei" celý duel.

Súhrn výsledkov stredajších štvrťfinálových zápasov Talianskeho pohára vo futbale (hralo sa na jedno stretnutie):

Sampdoria Janov - AC Miláno 1:2 (0:2) - do semifinále postupuje AC Miláno

Góly: 51. Guberti - 17. a 22. Pato

SSC Neapol - Inter Miláno 0:0 po predĺžení, na pok. kopy 4:5 - do semifinále postupuje Inter Miláno

Marek Hamšík (Neapol) odohral celé stretnutie.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Neapol do semifinále Talianskeho pohára nejde, zastavil ho Inter