Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Nadal lepší ako Federer aj pri karaoke v práčovni

SITA|Publikované 13. jún 2007 o 12:35

PARÍŽ 13. júna (SITA) - Španielsky tenista Rafael Nadal zdolal Švajčiara Rogera Federera na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži nielen vo finále dvojhry na centrálnom dvorci Philippa Chatriera, ...

PARÍŽ 13. júna (SITA) - Španielsky tenista Rafael Nadal zdolal Švajčiara Rogera Federera na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži nielen vo finále dvojhry na centrálnom dvorci Philippa Chatriera, ale aj v jednej z práčovní v útrobách areálu, ktorá sa už po druhý rok zmenila na kamerou snímané dejisko karaoke - v podstate najmä pre zábavu "insiderov". Zábery však napokon šíria aj viaceré lokálne televízne stanice a objavili sa na internetovej stránke YouTube.

Líder svetového renkingu Federer sa v sprievode dvoch stabilných do bieleho oblečených vokálno-tanečných asistentov sotva počuteľne pridal ku skladbe Tiny Turnerovej Simply The Best (Jednoducho najlepší), čo možno v jeho prípade - s výnimkou antuky - platí na kurtoch, určite však nie v hudobnej sfére. Chabý umelecký dojem pomkol Sarah Alvanipourovú z magazínu Tennis k otvorenému konštatovaniu, že "FedEx" by v rebríčku podľa týchto kvalít bol iba bezvýznamným uchádzačom na okruhu. Nadal síce takisto nenôtil príliš presvedčivo, ale určite vyhral "o brejk i hladšie" aspoň vďaka pohybovému stvárneniu svojej verzie La Bamby.

Do odľahčeného všeobecného veselia na vlastný účet sa zapojili napríklad aj ďalší Španiel Tommy Robredo či Srb Novak Djokovič (I will survive), teda zverenec Mariána Vajdu, ktorý nedávno na karnevalovom večierku v Monte Carle spolu s deblovým špecialistom Jimom Thomasom, otcom Maxa Mirného Nikolajom a belgickým daviscupovým kapitánom Julienom Hoferlinom vytvoril skupinu brušných tanečníc.

Vlani patrilo neoficiálne prvenstvo v karaoke z parížskej práčovne Francúzke Tatiane Golovinovej za interpretáciu naivnej pesničky Barbie Girl, tento rok sú favoritmi ďalší domáci tenisti Florent Serra (I believe I can fly) a Gilles Simon za Hot Stuff so striptízovými kreáciami.


Súvisiace články