Sobota, 18. septembra, 2021Meniny má Eugénia

Mintál môže byť prekážkou príchodu Ben Khalifu do Norimbergu

SITA|10. jan 2011 o 13:08

Príchod Nassima Ben Khalifu z VfL Wolfsburg na hosťovanie do 1. FC Norimberg možno zlyhá na opcii vzťahujúcej sa na trvalý prestup 18-ročného švajčiarskeho reprezentanta.

NORIMBERG. Nemeckými médiami ohlasovaný príchod futbalového ofenzívneho univerzála Nassima Ben Khalifu z VfL Wolfsburg na hosťovanie do 1. FC Norimberg možno zlyhá na opcii vzťahujúcej sa na trvalý prestup 18-ročného švajčiarskeho reprezentanta.

Wolfsburg je údajne ochotný uvoľniť Ben Khalifu na 1,5-ročné hosťovanie, no podľa portálu fussballtransfers.com nechce do zmluvy zahrnúť spomenutú opciu pre Norimberg. Rodáka z mesta Prangins angažovali „Die Wölfe“ v lete 2010 z Grasshopper Zürich za 1,8 milióna eur.

Podľa fussballtransfers.com by sa avizovaná transakcia nemusela uskutočniť v prípade, ak by slovenský ofenzívny univerzál Marek Mintál napriek ponukám z rôznych klubov zostal hráčom 1. FCN.

Ako je známe, o 33-ročného bývalého zakončovateľa MŠK Žilina sa zaujíma viacero mužstiev z nižších nemeckých súťaží, najnovšie vraj do hry vstúpil i účastník zámorskej MLS Philadelphia Union.

Súvisiace články