TASR|16. aug 2021 o 20:25

Trabzonspor vstúpil do nového ročníka vysokou výhrou.

Turecká Süper Lig - 1. kolo

Yeni Malatyaspor - Trabzonspor 1:5 (1:4)

Góly: 32. Buyuk - 3. Bakasetas, 11. Nwakaeme, 29. Gervinho, 42. Hamšík, 66. Djaniny

/Marek Hamšík (Trabzonspor) hral do 83. minúty a v 41. minúte dal gól/

MALATYA. Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík absolvoval úspešnú ligovú premiéru v drese tureckého Trabzonsporu.

V zápase 1. kola Süper lig si pripísal gól i asistenciu a pomohol k víťazstvu 5:1 na pôde tímu Yeni Malatyaspor.

Hamšík už v 3. minúte prihral na úvodný gól duelu Anastasiosovi Bakasetasovi. Sám skóroval v 42. minúte a zvýšil na 4:1.

Podľa portálu SofaScore dostal Hamšík vysokú známku 8,3. Lepšie na tom bol zo všetkých hráčov iba jeho spoluhráč Djaniny (8,8), ktorý strelil posledný gól zápasu.

(Autor: SofaScore)

Tabuľka

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Skvelá premiéra Hamšíka v tureckej lige. Strelil gól a pripísal si aj asistenciu