Hamšík asistoval na gól, jeho tímu sa pod vedením Beníteza darí

Marek Hamšík. Ilustračná fotografia.
Marek Hamšík. Ilustračná fotografia. (Autor: TASR)
TASR|2. aug 2019 o 16:18

Góly Ta-lienu strelili Rondon a Carrasco.

PEKING. Futbalisti Ta-lien I-fang v zostave s Marekom Hamšíkom zvíťazili v piatkovom stretnutí najvyššej čínskej súťaže na ihrisku Čchung-čching Tang-taj Li-fan 3:1.

Dvoma gólmi sa prezentoval striedajúci Salomon Rondon, na prvý mu prihral Hamšík. Jeden zásah pridal Yannick Carrasco.

"Bol to ťažký zápas vo veľkom teple. Dostali sme sa do vedenia, no ešte do prestávky domáci vyrovnali. Dosiahli gól zo štandardky, ktorú sme zle ubránili.

Našťastie po zmene strán sme dali za štyri minúty dva góly, ktoré rozhodli o našom víťazstve," povedal Hamšík pre svoju oficiálnu webovú stránku.

Zverenci trénera Rafaela Beníteza neprehrali tretíkrát za sebou a priebežne figurujú na šiestom mieste v ligovej tabuľke.

Hamšík odohral celé stretnutie.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Hamšík asistoval na gól, jeho tímu sa pod vedením Beníteza darí