Maďarsko - Francúzsko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021)

Maďarsko vs Francúzsko: ONLINE prenos zo zápasu na ME vo futbale - EURO 2020 / 2021 dnes. (Autor: Sportnet)
Sportnet|19. jún 2021 o 08:00

Sledujte s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Maďarsko - Francúzsko.

BUDAPEŠŤ. MaďarskoFrancúzsko dnes hrajú ďalší zápas na ME vo futbale (EURO 2020 / 2021). Duel skupiny F hostí Puskásova aréna v meste Budapešť.

Sledujte online prenos s nami.

Pozrite si tiež priebežné tabuľky a celkový program šampionátu.

ONLINE PRENOS: Maďarsko - Francúzsko (LIVE z ME vo futbale - EURO 2020 / 2021 dnes)

Majstrovstvá Európy Skupina F 2020/2021
19.06.2021 o 15:00
Maďarsko
1:1
(1:0, 0:1)
90+5 minúta
Ukončený
Francúzsko
Prehľad
Góly: 45+2. Fiola – 66. Griezmann. ŽK: 52. Botka (HUN) – 10. Pavard (FRA). Rozhodca: Oliver – Burt, Bennett.
V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, Francúzsko bolo naďalej aktívne a išlo si za vyrovnaním. Striedajúci Dembele ešte opečiatkoval strelou spoza šestnástky žrď, vyrovnať sa už ale podarilo Griezmannovi v 66.minúte. Na konečnej remíze 1:1 má veľký podiel aj domáci brankár Gulácsi, ktorý v 82.minúte zápasu vychytal v dobrej šanci Mbappého. Maďarsko tak remizovalo s Francúzskom 1:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa.
90+5
importantZ poslednej akcie zápasu mohol streliť víťazný gól Varane, jeho pokus hlavičkou netrafil bránu Maďarska.
90+4
Gulácsi boxuje center Griezmanna, následne favorit fauluje v šestnástke súpera, akcia Francúzov je na konci.
90+3
Fiola zastavuje Kantého nedovolene, priamy voľný kop pre Francúzsko v záverečných sekundách dnešného zápasu.
90+2
Varane s dlhým nákopom do šestnástky Maďarska, Francúzi zatlačili na svojho súpera.
90+1
Útočný faul Mbappého, čo hrá do karát samozrejme futbalistom Maďarska.
90
importantHlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase štyri minúty.
89
Ofenzívny faul Néga, lopta pre Francúzov na polovici súpera.
88
Gulácsi zahral na nervy svojich fanúšikov, pri odkope trafil napádajúceho Girouda, lopta našťastie smerovala za postrannú čiaru.
87
changeStriedanie v tíme Francúzsko: z ihriska odchádza Ousmane Dembèlé, prichádza Thomas Lemar.
86
Pavard v ťažkej pozícii pri postrannej čiare iba predĺžuje loptu pre Maďarov, ktorí majú k dispozícii autové vhadzovanie.
85
Hlboký defenzívny blok Maďarska, Digneho center z ľavej strany odvracia domáca obrana.
84
V záverečných minútach zápasu môžeme očakávať tlak Francúzov.
84
changeStriedanie v tíme Maďarsko: z ihriska odchádza László Kleinheisler, prichádza Gergő Lovrencsics.
83
Hra je na chvíľu prerušená, Kleinheisler má zdravotné problémy.
82
82
importantĽahká strata lopty Maďarska v strede ihriska, Mbappé mohol poslať svoj tím do vedenia, v dobrej šanci neprepálil Gulácsiho – dôležitý zákrok domáceho brankára.
81
Dembele síce neodcentroval z pravej strany, po zákroku Fiolu ale nasleduje rohový kop Francúzska.
80
Do konca zápasu ostáva posledných 10 minút, v počte striel na bránu aktívnejší domáci futbalisti: 3-2.
79
Maďarsko drží loptu na vlastnej polovici, domáci futbalisti sa nemajú kam ponáhľať.
78
Fiola predviedol dobrý defenzívny zákrok, k lopte sa nedostal striedajúci Dembele.
77
Dembele prichádza o loptu na polovici Maďarska po individuálnej akcii.
76
Sallai sa pekne uvoľnil na ľavom krídle, jeho center smeroval iba do náručia pripraveného Llorisa.
76
changeStriedanie v tíme Francúzsko: z ihriska odchádza Karim Benzema, prichádza Olivier Giroud.
76
changeStriedanie v tíme Francúzsko: z ihriska odchádza Paul Pogba, prichádza Corentin Tolisso.
75
changeStriedanie v tíme Maďarsko: z ihriska odchádza András Schäfer, prichádza Tamás Cseri.
74
Sallai sa pekne uvoľnil na hranici šestnástky, zakončenie ľavačkou už nezvládol tak ideálne, ako predchádzajúce spracovanie lopty.
73
Kleinheisler takmer prišiel o loptu v strede ihriska, Maďarsko nakoniec pokračuje v kombinácii.
72
Griezmann bol síce na hranici šestnástky faulovaný, Francúzi z následnej výhody zakončili a tak sa faul nepískal. Pokus nesmeroval na bránu Gulácsiho.
71
Hráči sú späť na hracej ploche a pokračujeme v hre ďalej.
70
Do konca zápasu ostáva 20 minút, hráči teraz absolvujú krátku prestávku na občerstvenie.
69
Po centri Griezmanna zakončuje z voleja v ťažkej pozícii Mbappé – lopta ide iba do bočnej siete domácej brány.
68
Fiola zastavuje nedovolene Dembeleho, priamy voľný kop pre Francúzsko.
66
66
goalFrancúzsko dalo gól!
Máme vyrovnané, Francúzi potrestali ofenzívnu štandardku Maďarov a na konci celej akcie bol ANTOINE GRIEZMANN – 1:1! Bez asistencie.
65
Po faule Pavarda má Maďarsko k dispozícii priamy voľný kop.
64
Négo predviedol skvelý obranný zákrok a obral Mbappého o loptu.
63
Griezmann dnes nemá svoj deň, jeho ďalší center končí mimo hracej plochy, odkop od brány Maďarska.
62
Schäfer prinútil svojou aktivitou Varaneho iba k obrannému odkopu lopty na tribúnu. Autové vhadzovanie pre Maďarsko.
61
Maďari po dlhšej dobe držia loptu na vlastnej polovici, nákop na Sallaia zachytila obrana Francúzska.
60
Kleinheisler si nabehol za obranu súpera, spätnou prihrávkou hľadal v šestnástke Nikolića, obrana Francúzska si na poslednú chvíľu poradila.
59
59
importantStriedajúci Dembele si zasekol protihráča a následnou strelou pravačkou poslal loptu do žrde Gulácsiho brány.
58
Schäfer pripravil streleckú pozíciu na Sallaia, ktorý ale spoza šestnástky vystrelil veľmi nepresne.
57
changeStriedanie v tíme Francúzsko: z ihriska odchádza Adrien Rabiot, prichádza Ousmane Dembèlé.
56
Francúzi na polovici súpera, zatiaľ však nevedia nájsť recept na prehustenú obranu Maďarska.
55
Úvodných 10 minút druhého polčasu je za nami, držanie lopty aktuálnej jednoznačne v prospech hostí: 29% – 71%.
54
Digne dokázal odcentrovať z ťažkej pozície pri rohovej zastávke, lopty sa vo vzduchu zmocnil domáci brankár Gulácsi.
53
Osamotený Sallai vyťažil maximum, v presile protihráčov bol faulovaný, nedovolený zákrok predviedol Kimpembe.
52
yellowCardŽltú kartu dostáva Endre Botka (Maďarsko).
51
Odvážny prienik Nágyho, prihrávku na Fiolu ale nezvládol Nikolić, akcia Maďarska končí na hranici šestnástky súpera.
50
Négo s pokusom o vysunutie Nikolića za obranu súpera, celú situáciu vyriešil vybehnutím z brány brankár Lloris.
49
Center Pavarda z pravej strany odvracia Attila Szalai na rohový kop.
48
Pogba končí na zemi, hlavný rozhodca píska faul na francúzskeho futbalistu.
47
Francúzsko vstupuje do druhého polčasu pochopiteľne aktívne, center Pogbu z pravej strany bol zblokovaný.
46
Začal sa druhý polčas.
Prvý polčas nám končí senzačným výsledkom. Počas prvého dejstva mali prevahu na loptu Francúzi, v úvode zápasu sa však nevedeli presadiť proti pozornej obrane Maďarska. Favorit to skúšal najmä individuálnymi prienikmi do šestnástky súpera. Najväčšiu šancu Francúzov zahodil v 31.minúte Benzema, kedy v stopercentnej tutovke netrafil Gulácsiho bránu. Trest prišiel v nadstavenom čase prvého polčasu, Attila Fiola unikol obrane súpera a presným zakončením poslal Maďarsko do vedenia. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.
45+6
Prvý polčas sa skončil.
45+5
Dlhý nákop na Benzemu je nepresný, obrana Maďarska odvracia loptu preč z vlastnej polovice.
45+4
Nepríjemná situácia pre Francúzsko, Maďarsko zaskočilo svojho súpera úvodným gólom zápasu do kabíny.
45+2
45+2
goalTím Maďarsko práve strelil gól! ATTILA FIOLA šokoval Francúzsko, domáci futbalista sa ocitol za obranou favorita a rýchlym prienikom s následným zakončením k žrdi otvára skóre zápasu – 1:0! Asistencia: Roland Sallai.
45+1
Nepresný center Mbappého z ľavej strany, uvidíme odkop od brány Maďarska.
45
importantHlavný rozhodca pridáva v prvom polčase päť minút.
44
Kanté prichádza o loptu na polovici súpera a následne fauluje, Maďari si môžu na chvíľu vydýchnuť. Koniec prvého dejstva už nie je ďaleko.
43
Sallai sa rozhodol pre strelu spoza šestnástky, jeho pokus trafil iba nabiehajúceho Fiolu a tak z tejto akcie Maďarska nebolo nakoniec nič.
42
Négo v súboji o loptu na polovici súpera fauloval Kimpembeho, stopér Francúzska si skúsene postrážil celú situáciu.
41
Ádám Nagy sa pokúšal o rýchlu akciu, záložník Maďarska ale pokazil prihrávku v strede ihriska.
40
Nádherná kombinačná akcia Francúzska, po prihrávke Benzemu nedokázal zakončiť z vnútra šestnástky Mbappé.
39
Pogba sa ocitol na zemi po zákroku Fiolu, videli sme zbytočný faul domáceho futbalistu po odohraní lopty.
38
Tlak Francúzov sa v posledných minútach zápasu stupňuje, favorit sa snaží o strelenie úvodného gólu.
37
Pavard si narazil loptu s Pogbom, ktorého prudká strela z uhla rozvlnila iba bočnú sieť Gulácsiho brány.
36
Po prihrávke Rabiota si loptu spracovával v šestnástke Benzema, útočník Francúzska sa pošmykol a domáci celok odkopáva loptu preč z vlastnej šestnástky.
35
Do konca prvého polčasu ostáva posledných 10 minút, štatistika striel na bránu je momentálne vyrovnaná: 1-1.
34
Digne sa pokúsil o center z prvej, svojou prihrávkou iba trafil brániaceho Néga.
33
importantMbappé sa nádherne uvoľnil v šestnástke po prihrávke Benzemu, všetko zvládol ideálne až na zakončenie, ktoré nesmerovalo na bránu Maďarska.
32
Vysoký a nepresný center Pavarda končí mimo hracej plochy, odkop od brány Gulácsiho.
31
31
importantObrovská šanca pre Benzemu, útočník Francúzska mohol otvoriť skóre zápasu po skvelej prihrávke Mbappeho, vo vyloženej šanci ale netrafil bránu.
30
Pogba si nerozumel s Griezmannom, pri loptu zostanú futbalisti Maďarska.
29
Aktívny Nagy vybojoval pre Maďarsko loptu v strede ihriska, pred nabiehajúcim Nikolićom vybieha z brány Lloris a loptu chytá.
28
Prienik Pavarda po pravej strane zastavil ukážkovým obranným zákrokom Schäfer. Autové vhadzovanie pre Maďarsko.
27
Z priameho voľného kopu napálil Kylian Mbappé loptu iba do striedajúceho Nikolića. Hra je opäť prerušená.
26
changeStriedanie v tíme Maďarsko: z ihriska odchádza Ádám Szalai, prichádza Nemanja Nikolić.
25
Ádám Szalai zrejme nebude pokračovať v dnešnom zápase, zo svojho rukáva si už dal dole kapitánsku pásku.
24
Hra je zatiaľ prerušená, na zemi ostáva ležať domáci kapitán Ádám Szalai, lekársky tím Maďarska je v akcii.
23
Faul Schäfera na Pogbu, uvidíme zaujímavú štandardku v podaní Francúzska.
22
Futbalisti Maďarska sa snažia o konštruktívnu rozohrávku z vlastnej polovice ihriska, nakoniec je z toho iba dlhý nepresný nákop.
21
Mbappého hlavu našiel v šestnástke pre zmenu Benzema, ani táto hlavička talentovaného Francúza netrafila priestor Gulásciho brány.
20
Hráči využili prerušenú hru na krátke občerstvenie, pokračujeme už ale ďalej.
19
Tvrdý faul Kimpembeho na Ádáma Szalai, kapitán Maďarska ostáva ležať na zemi.
18
Maďarsko drží loptu na vlastnej polovici, s vysokým napádaním Francúzov si zatiaľ nevedia poradiť.
17
17
importantDigne poslal z ľavej strany presný center do šestnástky, na ktorý si naskočil Mbappé – jeho prudká hlavička tesne preletela vedľa ľavej žrde domácej brány.
16
Úvodných 15 minút dnešného zápasu je za nami, čo sa týka držania lopty, v tejto štatistike má prevahu favorit zápasu: 42% – 58%.
15
Pekný individuálny prienik Kantého stredom ihriska, šikovný záložník sa snažil vysunúť Benzemu, jeho prihrávka bola nepresná.
14
14
importantVeľká šanca Francúzska, strelu Benzemu spoza šestnástky vyrazil Gulácsi iba pred Griezmanna, ktorý v stopercentnej šanci neprekonal maďarského brankára. Prípadny gól by ale neplatil, Griezmann stál v postavení mimo hry.
13
Pogba hľadal na hranici šestnástky Benzemu, jeho prihrávka bola nepresná, Francúzi ale ešte ostávajú v útočnej tretine ihriska.
12
Skvelý pressing Francúzov na polovici Maďarska, favorit ostáva pri lopte a snaží sa nájsť cestu do šestnástky svojho súpera.
11
Vysoký center domácich z rohového kopu chytá vo vzduchu brankár Francúzska Lloris.
10
Po faule Pavarda na prenikajúceho Sallaia majú futbalisti Maďarska k dispozícii ďalšiu štandardku.
10
yellowCardŽltú kartu dostáva Benjamin Pavard (Francúzsko).
9
Center Griezmanna z rohového kopu odvracia na prvej žrdi Ádám Szalai, Maďarsko ubránilo túto štandardku.
8
Dlhý nákop Griezmanna na nabiehajúceho Mbappého nebol presný, loptu má vo svojej moci brankár Gulácsi.
7
Francúzi na polovici svojho súpera, Mbappé ale neuržal loptu a dopredu tak vyráža okamžite Maďarsko.
6
Pri postrannej čiare sme videli viacero tvrdých súbojov, loptu nakoniec získavajú na vlastnej polovici futbalisti Francúzska.
5
Po priamom voľnom kope Maďarska ostáva na zemi ležať obranca domácich Botka. Hra je prerušená.
4
Varane nedovolene zastavuje prenikajúceho Sallaia pri postrannej čiare, priamy voľný kop rozohrá Maďarsko.
3
Francúzsko rozbiehalo akciu po ľavom krídle, tentokrát však fauloval Digne domáceho Nega a aj táto akcia sa končí nedovoleným zákrokom útočiaceho mužstva.
2
Maďarsko sa snaží o prvú akciu po ľavom krídle, Fiola sa však dopustil útočného faulu na Kantého, ktorý rozhodca okamžite píska.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodní sestavy:

Maďarsko: Gulácsi – Botka, Orban, Attila Szalai – Á. Nagy – Négo, Kleinheisler, Schäfer, Fiola – Ádám Szalai (C), Sallai.
Náhradníci: Dibusz, Bogdán – Lang, Kecskés, Cseri, Holender, Lovrencsics, R. Varga, Sigér, K. Varga, Nikolić, Schön.

Francúzsko: Lloris (C) – Pavard, Varane, Kimpembe, Digne – P. Pogba, Kanté, Rabiot – Griezmann – Benzema, Mbappé.
Náhradníci: Mandanda, Maignan – Lenglet, Lemar, Giroud, O. Dembèlé, Tolisso, Moussa Sissoko, Lucas Hernández, Dubois, Koundé, Thuram.

Rozhodčí: Oliver – Burt, Bennett.
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na zápas skupiny F medzi Maďarskom a Francúzskom. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

MAĎARSKO: Futbalisti Maďarska vstúpili do záverečného šampionátu EURA sympatickým výkonom, proti favoritovi z Portugalska podali veľmi dobrý výkon, v druhom polčase sa dokonca ujali vedenia v zápasu, gól nakoniec neplatil pre ofsajdové postavenie. Osud zápasu bol nakoniec k maďarským futbalistom príliš krutý, v záverečných piatich minútach zápasu inkasovali až trikrát a prehra rozdielom triedy bola na svete.

FRANCÚZSKO: Naopak zverenci trénera Didiera Deschampsa zvládli štart do záverečného turnaja, v úvodnom zápase skupiny smrti porazili reprezentačný výber Nemecka. O osude stretnutia rozhodla situácia v 20.minúte, kedy si nemecký stopér Mats Hummels zrazil loptu do vlastnej siete, čím rozhodol o prehre svojho mužstva.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Igor Tabiš.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Tabuľka: Skupina F

Z = zápasy, V = Výhry, R = Remízy, P = Prehry, B = Body

Domov»EURO 2021»Maďarsko - Francúzsko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021)