19.06.2021 | Sk. F
2 - 4
(1:2)

Portugalsko - Nemecko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021)

Portugalsko vs. Nemecko: ONLINE prenos zo zápasu na ME vo futbale - EURO 2020 / 2021 dnes. (Autor: Sportnet)
Sportnet|19. jún 2021 o 10:00

Sledujte s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Portugalsko - Nemecko.

MNÍCHOV. Portugalsko a Nemecko dnes hrajú ďalší zápas na ME vo futbale (EURO 2020 / 2021). Duel skupiny F hostí Allianz aréna v meste Mníchov.

Sledujte online prenos s nami.

Pozrite si tiež priebežné tabuľky a celkový program šampionátu.

ONLINE PRENOS: Portugalsko - Nemecko (LIVE z ME vo futbale - EURO 2020 / 2021 dnes)

Majstrovstvá Európy Skupina F 2020/2021
19.06.2021 o 18:00
Portugalsko
2:4
(1:2, 1:2)
90+4 minúta
Ukončený
Nemecko
Prehľad
Góly: 15. Ronaldo, 67. Diogo Jota – 35. Rúben Dias (vla.), 39. Guerreiro (vla.), 51. Havertz, 60. Gosens. ŽK: 66. Havertz (GER), 77. Ginter (GER). Rozhodca: Taylor – Beswick, Nunn.
V druhom polčase sme sledovali rovnako zaujímavý futbal, v 51.minúte poslal Nemecko do dvojgólového vedenia po peknej akcii Havertz. Podobnú kombináciu zopakovali Nemci v 60.minúte, tentokrát bol na konci gólovej akcie Gosens. Zníženie Portugalska prišlo v 67.minúte, do streleckej listiny sa zapísal Diogo Jota. Nemecko tak získava po víťazstve 4:2 nad Portugalskom dôležité tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dnešného večera.
90+4
Cristiano Ronaldo našiel v šestnástke prihrávkou Andrého Silvu, toho pokus zblokovala obrana Nemecka. Nasleduje roh Portugalska.
90+3
Pepe teraz zostrelil nákopom Müllera, ten sa však pozbieral a pokračuje v hre ďalej.
90+2
Sané sa tlačil do zakončenia v šestnástke Portugalska, s pokusom o center neuspel ani Halstenberg.
90+1
Nemecko kombinuje na polovici Portugalska, záver zápasu sa už iba dohráva.
90
importantHlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.
89
Renato Sanches hľadal centrom v šestnástke Pepeho, Rüdiger odvracia na ďalší roh.
88
Center Semeda z pravej strany zblokoval striedajúci Süle, uvidíme rohový kop Portugalska.
87
changeStriedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Serge Gnabry, prichádza Leroy Sané.
86
Po zrážke hlavami ostáva na zemi ležať Danilo, súboj musel bolieť aj nemeckého futbalistu Müllera.
85
Emre Can stráca loptu v strede ihriska, Portugalsko môže zaútočiť.
84
V záverečných minútach sa Portugalsko pokúsi o kontaktný gól, ktorý by zápas ešte zdramatizoval.
83
changeStriedanie v tíme Portugalsko: z ihriska odchádza Diogo Jota, prichádza André Silva.
83
Rýchly protiútok Nemecka zobral na seba Goretzka, namiesto prihrávky spoluhráčom sa rozhodol pre strelu, tá však nesmerovala na bránu Patrícia.
82
Emre Can preniesol loptu na Müllera, ten však vysokú prihrávku neudržal na hracej ploche.
81
Sanches odstavil od lopty Müllera, Portugalsko vyráža dopredu.
80
Posledných 10 minút do konca dnešného súboja, štatistika držania lopty je nasledovná: 43% – 57%.
79
79
importantPo rohovom kope vypálil spoza šestnástky Renato Sanches, jeho projektil zastavil pravá žrď brány Neuera.
78
Portugalsko útočí do plných, k nakopnutej lopte sa nedostal Cristiano Ronaldo.
77
yellowCardŽltú kartu dostáva Matthias Ginter (Nemecko).
77
Kroos prichádza o loptu, následne sme svedkami tvrdého zákroku Gintera na Dioga Jotu.
76
Portugalsko si teraz nerozumelo, po konštruktívnej rozohrávka Neuera vyrážajú do ofenzívy Nemci.
75
Prihrávka na nabiehajúceho Goretzku bola pridlhá, lopta v náručí Patrícia.
74
Gnabry uniká po ľavom krídle, následne sa po narážačke nedokázal presadiť proti Pepemu.
73
changeStriedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Ilkay Gündoğan, prichádza Niklas Süle.
73
changeStriedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Kai Havertz, prichádza Leon Goretzka.
72
Nepresný nákop Neuera, loptu získava v strede ihriska Portugalsko.
71
Čas na krátke občerstvenie, hra je na chvíľu prerušená.
70
Do konca zápasu ostáva posledných 20 minút, v počte striel na bránu jasná prevaha Nemecka v pomere 7-2.
69
Rüdiger kraľuje vo vzduchu a centrovanú loptu posiela hlavou preč z vlastnej šestnástky.
68
Hlavný rozhodca ešte kontroval ofsajdové postavenie streleného gólu, ten však platí. Pokračujeme v hre ďalej.
67
67
goalPortugalsko dalo gól!
Pramy voľný kop Portugalska vrátil na zadnej žrdi Cristiano Ronaldo, pre DIOGA JOTU bola úloha dopraviť loptu do opustenej brány jednoduchá úloha – 2:4! Asistencia: Cristiano Ronaldo.
66
yellowCardŽltú kartu dostáva Kai Havertz (Nemecko).
66
Prenikajúci Cristiano Ronaldo bol zastavený nedovolene, uvidíme priamy voľný kop Portugalska.
65
Ofsajdové postavenie Nemecka, Portugalsko zostane pri lopte na vlastnej polovici.
64
changeStriedanie v tíme Portugalsko: z ihriska odchádza Bruno Fernandes, prichádza João Moutinho.
63
Portugalsko rozbieha akciu z vlastnej polovice ihriska, Nemecko sfromované na vlastnej polovici.
62
changeStriedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Mats Hummels, prichádza Emre Can.
62
changeStriedanie v tíme Nemecko: z ihriska odchádza Robin Gosens, prichádza Marcel Halstenberg.
60
60
goalNemecko dalo gól!
Nadýchaný center poslal do šestnástky z pravej strany Kimmich, ROBIN GOSENS nikým nebránený na zadnej žrdi prekonal Patrícia hlavou – 1:4! Asistencia: Joshua Kimmich.
60
Dve tretiny dnešného zápasu sú za nami, držanie lopty vyzerá nasledovne: 40% – 60%.
59
Diogo Jota sa pokúsil o zaseknutie v šestnástke Nemecka, krídelník Portugalska padá na zem, hlavný rozhodca ale nereaguje. Penalta sa nepíska.
58
changeStriedanie v tíme Portugalsko: z ihriska odchádza William Carvalho, prichádza Rafa Silva.
58
Gosens si nabehol do šestnástky Portugalska, náročnú prihrávku ale nedokázal udržať na hracej ploche.
57
Ďalší postupný útok Nemecka končí nepresnou prihrávkou v podaní Gnabryho.
56
Nemecko sa stiahlo na vlastnú polovicu, tvoriť teraz musia futbalisti Portugalska.
55
Nepresná prihrávka Rudigera na Gosensa, Nemecko prichádza o loptu na polovici Portugalska.
54
Z priameho kopu vypálil prudko no nepresne Cristiano Ronaldo, odkop od brány Neuera.
53
Center Fernandesa kontroluje vo vzduchu Hummels, Nemecko zvládlo defenzívnu štandardku. Kroos v zápätí fauluje Diogu Jota – ďalší priamy kop pre Portugalsko.
52
Obranný faul Nemecka, priamy voľný kop pre Portugalsko, loptu si stavia Bruno Fernandes.
51
51
Ďalšia ukážková akcia Nemecka, Gosens našiel ideálnou prihrávkou z ľavej strany v šestnástke KAIA HAVERTZA, ktorý bez problémov dotlačil loptu do siete – 1:3! Asistencia: Robin Gosens.
50
Rúben Dias odvracia loptu hlavou v šestnástke pred nebiahajúcim Gnabrym.
49
Pepe obral Müllera o loptu, uvidíme ale autové vhadzovanie nemeckých futbalistov.
48
Gosens obetavo zblokoval center Semeda, futbalista Nemecka sa teraz v bolestiach drží za svoj stehenný sval.
47
Center Cristiana Ronalda bol z pravej strany zblokovaný, Portugalsko ale ostáva na polovici svojho súpera.
46
changeStriedanie v tíme Portugalsko: z ihriska odchádza Bernardo Silva, prichádza Renato Sanches.
46
Začal sa druhý polčas.
Máme za sebou zaujímavý prvý polčas, v ktorom sme sa rozhodne nenudili. Nemecko inkasovalo ako prvé aj napriek faktu, že do zápasu vstúpilo lepšie. Portugalsko potrestalo svojho súpera v 15.minúte po rýchlom protiútoku, na konci ktorého bol Ronaldo. Nemeci v priebehu piatich minút otočili vývoj zápasu vďaka dvom vlastným gólom svojho súpera. Po prvom polčase vyhráva Nemecko nad Portugalskom 2:1. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.
45+4
Prvý polčas sa skončil.
45+3
importantCenter Guerreira z ľavej strany si spracoval Fernandes, zakončiť akciu už v šestnástke Nemecka nedokázal. Na druhej strane rýchly protiútok Nemecka, po ktorom zakončuje Gnabry – ďalší dôležitý zákrok Patrícia.
45+2
Nepresná prihrávka Gündoğan, loptu odkopáva obrana Portugalska.
45+1
Portugalsko má po faule svojho súpera k dispozícii priamy voľný kop, ktorý rozohrá Bruno Fernandes.
45
importantHlavný rozhodca pridáva v prvom polčase tri minúty.
44
Ďalší prudký center Gosensa z ľavej strany, brankár Patrício musel loptu iba vyraziť.
43
Ofsajdové postavenie v ktorom sa ocitol po prihrávke Ronalda Diogo Jota.
42
Portugalsko začína ofenzívnu akciu až z vlastnej polovice.
41
Hra je prerušená, Nemci budú o malú chvíľu zahrávať rohový kop.
40
importantHavertz mohol pridať tretí gól svojho tímu, jeho strelu zblokoval v poslednej chvíli Rúben Dias.
39
39
Rýchla akcia Nemecka, po spätnej prihrávke Kimmicha prekonáva vlastného brankára RAPHAEL GUERREIRO – 1:2! Bez asistencie.
38
Nemci sú po vyrovnávajúcom góle naďalej aktívny smerom dopredu.
36
Ofenzívny faul v podaní Müllera, na zemi sa ocitol opäť stopér Portugalska Pepe.
35
35
Je vyrovnané, strieľaný center z ľavej strany si do vlastnej brány zrazil stopér RÚBEN DIAS – 1:1! Bez asistencie.
34
Ginter nenašiel centrom v šestnástke hlavu Gnabryho, Nemecko naďalej kombinuje pred šestnástkou Portugalska.
33
Pepe si vyžiadal ošetrenie lekárskeho tímu, pokračujeme v hre ďalej.
32
Hra je prerušená, Pepe ostáva ležať na zemi po tvrdom súboji s Havertzom.
31
Patrício si dáva s rozohrávkou odkopu od brány poriadne na čas, čo sa pochopiteľne nepáči futbalistom Nemecka.
30
Úvodná tretina dnešného zápasu je za nami, počet striel na bránu vyznieva v prospech hostí: 1-3.
29
Kimmich sa dostal za chrbát Guerreira, center z pravej strany nezvládol ideálne, loptu chytil Patrício.
28
Po centrovanej lopte hlavičkoval nepresne nad bránu Nemecka Diogo Jota.
27
Havertz odstavil telom od lopty nedovolene Carvalha, priamy voľný kop pre Portugalsko.
26
Hra je prerušená, nasleduje krátka pauza na občerstvenie.
25
Gnabry sa pekne uvoľnil na pravej strany, cez brániaceho Guerreira dokázal odcentrovať, avšak jeho lopta nenašla adresáta v šestnástke Portugalska.
24
Center Gintera nebol ukážkový, Rúben Dias nezvládol odkop prudkej prihrávky a tak nasleduje rohový kop Nemecka.
23
Center Kroosa do šestnástky odvracia vo vzduchu Pepe.
22
importantVeľká šanca Portugalska, po centri hlavičkoval na zadnej žrdi stopér Rúben Dias, svoju hlavičku nedokázal umiestniť do brány Nemecka.
22
Strelecký pokus Dioga Jotu bol zblokovaný, uvidíme teda rohový kop Portugalska.
21
Nemecko sa pokúša o postupný útok z vlastnej polovice, Portugalsko po úvodnom góle vyčkáva na svojho súpera.
20
Úvodných 20 minút dnešného zápasu je za nami, v držaní lopty aktívnejší "hosťujúci" celok: 38% – 62%.
19
Havertz v šestnástke fauluje Rúbena Diasa, hlavný rozhodca píska faul nemeckého futbalistu.
18
Tvrdú strelu Gosensa ľavačkou chytá pripravený Patrício.
17
Zdalo sa, že Diogo Jota bol faulovaný, hra ale pokračuje ďalej, hlavný rozhodca nereaguje.
16
Aktívnejšie mužstvo v úvode zápasu inkasovali ako prvé, Nemci musia dobiehať náskok Portugalska.
15
15
Ukážkový protiútok Portugalska po rohovom kope, Bernardo Silva našiel skvelou prihrávkou v šestnástke Dioga Jotu, ktorý ponúkol gól do prázdnej brány nezištne CRISTIANOVI RONALDOVI – 1:0! Asistencia: Diogo Jota.
14
Müller v šestnástke súpera príkladne zabojoval a Nemecko bude zahrávať rohový kop.
13
Havertz sa v šestnástke nepresadil, stopku mu vystavil dobrým obranným zákrokom Guerreiro. Strelu Müllera kontroluje Patrício.
12
Gosens našiel spätnou prihrávkou v šestnástke Kroosa, toho strelu z prvej zblokovala obrana Portugalcov.
11
Diogo Jota odzbrojený na polovici Nemecka, Gündoğan získava loptu pre svoje mužstvo.
10
importantNebezpečnú strelu z druhej vlny vyslal Havertz, Patrício jeho pokus vyrazil, následne sa o dorážku pokúšal neúspešne Gnabry.
9
Nemci predvádzajú naďalej ofenzívny futbal v úvodných minútach zápasu,Ginterova prihrávka ale ne bola presná.
8
Pepe našiel dlhou prihrávkou v šestnástke Nemecka Fernandesa, ofenzívny futbalista Portugalska bol nakoniec v postavení mimo hry.
7
Gnabry sa prekľúčkoval šestnástkou Portugalska, zasekol si protihráča a odcentroval, loptu však chytá do rukavíc brankár Patrício.
6
Pokračujeme v hre ďalej, neuznaný gól sa zjavne nepáči futbalistom Nemecka, tí sú však naďalej aktívni a útočia do plných.
5
5
importantPo krásnom centri z pravej strany poslal loptu na zadnej žrdi za chrbát Patrícia Gosens, úvodný gól Nemecka ale neplatí pre ofsajdové postavenie.
4
Úvod zápasu je z oboch strán opatrnejší, zatiaľ je cítiť dôležitosť tohto stretnutia najmä z nemeckej strany.
3
Nemecko začína útočnú akciu konštruktívnou rozohrávkou po zemi až z vlastnej polovice ihriska.
2
Bernardo Silva si nerozumel so spoluhráčom na pravej strane, Portugalsko stráca loptu v ofenzíve.
1
Prvá ofenzívna akcia Nemecka, Havertz sa pokúšal o center z ľavej strany, Danilo Pereira loptu odkopáva preč z vlastnej šestnástky.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Hráči zaujali svoje miesta na hracej ploche, odznievajú hymny oboch krajín. O niekoľko okamihov začne dnešný zápas.
Úvodní sestavy:

Portugalsko: Patrício – N. Semedo, Rúben Dias, Pepe, Guerreiro – W. Carvalho, Danilo Pereira – B. Silva, B. Fernandes, Diogo Jota – Ronaldo.
Náhradníci: A. Lopes, Rui Silva – J. Fonte, Moutinho, Dalot, R. Silva, Sanches, Guedes, Neves, P. Gonçalves, Palhinha, André Silva.

Nemecko: Neuer (C) – Ginter, Hummels, Rüdiger – Kimmich, Gündoğan, Kroos, Gosens – Havertz, T. Müller – Gnabry.
Náhradníci: Leno, Trapp – Halstenberg, Süle, Koch, Günter, Neuhaus, Goretzka, Sané, Can, Volland, Werner.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn.
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na zápas EURA 2020 skupiny F medzi Portugalskom a Nemeckom. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

PORTUGALSKO: Zverenci trénera Fernanda Santosa zvládli svoj úvodný zápas na záverečnom turnaji, v Budapešti zdolali domáci výber Maďarska rozdielom triedy po dvoch góloch Ronalda a jednom presnom zásahu Guerreira. Vypredaná Puskás Aréna však sledovala 85 minút vyrovnaný súboj, ktorí favorit rozhodol prakticky až v záverečných piatich minútach.

NEMECKO: Futbalisti Nemecka si svoj vstup do záverečného turnaja predstavovali rozhodne inak, v súboji proti Francúzsku ťahali za kratší koniec. O najtesnejšej prehre Nemcov rozhodol v 20.minúte zápasu smolným vlastným gólom Mats Hummels.

Z pozície komentátora sa vám bude hlásiť Igor Tabiš.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Tabuľka: skupina F

Z = zápasy, V = Výhry, R = Remízy, P = Prehry, B = Body

Domov»EURO 2021»Portugalsko - Nemecko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021)