Lukáš Lacko.
Lukáš Lacko. (Autor: TASR/AP)
SITA|18. sep 2018 o 20:31

Cyperčana nahradil lucky loser.

PETROHRAD. Slovenský tenista Lukáš Lacko zvíťazil za 116 minút 6:2, 4:6, 7:5 nad Belgičanom Rubenom Bemelmansom v utorňajšom stretnutí prvého kola dvojhry na tenisovom turnaji ATP World Tour 250 v ruskom Petrohrade.

Petrohrad - 1. kolo:

Lukáš Lacko (SR) - Ruben Bemelmans (Bel.) 6:2, 4:6, 7:5

V rozhodujúcom treťom sete Lacko viedol 4:1, prehrával 4:5, ale napokon v dvanástom geme brejkol súpera, premenil druhý mečbal a doviedol duel do úspešného konca.

Bemelmans ako lucky loser nahradil Marcosa Baghdatisa z Cypru, ktorý mal byť pôvodne súperom Lacka.

Nenasadený piešťanský rodák si v osemfinálovom 2. kole zmeria sily s trojkou podujatia Marcom Cecchinatom z Talianska.

Domov»Tenis»Pôvodne mal hrať proti Baghdatisovi. Lacko postúpil v Petrohrade do druhého kola