Liška hral opäť v prvom útoku, Soči predviedlo proti Omsku parádny obrat

Adam Liška.
Adam Liška. (Autor: SITA)
TASR|4. okt 2019 o 21:44

Slovenský hokejista nebodoval.

MOSKVA. V druhom piatkovom stretnutí hokejovej KHL zvíťazil HC Soči nad Avandgardom Omsk 4:3 po predĺžení. Domáci pritom po prvých dvoch tretinách prehrávali 0:3.

Predĺženie vybojovali gólom 39 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času, v druhej minúte predĺženia dokonal obrat v zápase svojím druhým gólom Švéd Stromwall.

Hokejisti Salavatu Julajev Ufa vyhrali na domácom ľade nad Severstaľom Čerepovec 3:1 v prvom z dvoch piatkových zápasov KHL.

V drese hostí hral opäť v prvom útoku Slovák Adam Liška, na ľade bol takmer 18 minút, do bodových štatistík sa nezapísal, brankára domácich ohrozil jednu strelou.

Čerepovec prehral po štyroch víťazných dueloch za sebou.

KHL 2019/2020 - základná časť

• Salavat Julajev Ufa - Severstaľ Čerepovec 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Góly: 37. Chochrjakov, 52. Omark, 57. Sošnikov - 25. Jakovlev

• HC Soči - Avandgard Omsk 4:3 pp (0:2, 0:1, 3:0 - 1:0)

Góly: 44. a 62. Stromwall,49. Alexandrov, 60. Rosen - 10. a 27. Klinkhammer, 8. Pivcakin

Domov»Hokej»KHL»Liška hral opäť v prvom útoku, Soči predviedlo proti Omsku parádny obrat