Utorok, 26. októbra, 2021Meniny má Demeter

Kedy bude Bolt obhajovať zlaté medaily? Pozrite si program finálových disciplín

Usain Bolt pózuje so zlatou medailou, ktorú získal vo finále behu na 100 metrov na OH v Londýne. Získa ju aj v Riu? (Autor: TASR/AP)
Sportnet|5. aug 2016 o 12:41

Program finálových disciplín deň po dni.

SOBOTA 6. AUGUSTA

CESTNÁ CYKLISTIKA 

Cestné preteky s hromadným štartom mužov (14.30, Tybor)

DŽUDO

Muži - do 60 kg (20.30)

Ženy - do 48 kg (20.30)

LUKOSTREĽBA

Družstvá mužov (22.07)

PLÁVANIE

(3.00 h už v nedeľu ráno)

Muži: 400 m pol. pret. (Nagy?)

Muži: 400 m voľ. sp.

Ženy: 400 m pol. pret.

Ženy: 4x100 m voľ. sp.

STREĽBA

Muži: vzduchová pištoľ 60 (20.30, Kopp?, Tužinský?)

Ženy: vzduchová puška 40 (15.30)

ŠERM

Kord žien (21.00)

VZPIERANIE

Ženy - do 48 kg (00.00)

NEDEĽA 7. AUGUSTA

CYKLISTIKA

Cestné preteky s hromadným štartom žien (17.15)

DŽUDO

Muži - do 66 kg (20.30)

Ženy - do 52 kg (20.30)

LUKOSTREĽBA

Družstvá žien (22.07)

PLÁVANIE

(3.00 h už v pondelok ráno)

Muži: 100 m prsia (Klobučník?)

Muži: 4x100 m v. sp.

Ženy: 100 m mot. (Listopadová?)

Ženy: 400 m v. sp.

SKOKY DO VODY

Synchrónne skoky z 3 m dosky žien (20.00)

STREĽBA

Ženy: Vzduchová pištoľ 40 (16.00)

Ženy: trap (20.00)

ŠERM

Fleuret mužov (21.00)

VZPIERANIE

Muži - do 56 kg (15.00)

Ženy - do 53 kg (17.30)

PONDELOK 8. AUGUSTA

DŽUDO

Muži - do 73 kg (20.30)

Ženy - do 57 kg (20.30)

PLÁVANIE

(3.00 h už v utorok ráno)

Muži: 200 m v. sp.

Muži: 100 m znak

Ženy: 100 m znak (Listopadová?)

Ženy: 100 m prsia

RAGBY – SEDMIČKOVÉ

Ženy (00.00)

SKOKY DO VODY

Synchrónne skoky z 10 m veže mužov (20.00)

STREĽBA

Muži: trap (20.00, Varga? Kováčócy?)

Ženy: vzduchová puška 60 (17.00)

ŠERM

Šabľa žien (21.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

Mužské družstvá (21.00)

VZPIERANIE

Muži - do 62 kg (15.00)

Ženy - do 58 kg Ž (17.30)

UTOROK 9. AUGUSTA

DŽUDO

Muži - do 81 kg (20.30)

Ženy - do 63 kg (20.30)

JAZDECTVO

Súťaž všestrannej spôsobilosti - družstvá (15.00)

Súťaž všestrannej spôsobilosti - jednotlivci (15.00)

PLÁVANIE

(3.00 h už v stredu ráno)

Muži: 200 m mot.

Muži: 4x200 m v sp.

Ženy: 200 m v. sp.

Ženy: 200 m pol. pr.

SKOKY DO VODY

Synchrónne skoky z 10 m veže žien (20.00)

STREĽBA

Ženy: športová pištoľ 30+30 (20.30)

ŠERM

Kord mužov (21.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

Ženské družstvá (21.00)

VODNÝ SLALOM

Muži: C1 (20.10 Beňuš?)

VZPIERANIE

Muži - do 69 kg (15.00)

Ženy - do 63 kg (17.30)

STREDA 10. AUGUSTA

CESTNÁ CYKLISTIKA

Časovka žien(13.30)

Časovka mužov (15.00)

DŽUDO

Muži - do 90 kg (20.30)

Ženy - do 70 kg (20.30)

PLÁVANIE

(3.00 h už vo štvrtok ráno)

Muži: 200 m prsia

Muži: 100 m v. sp.

Ženy: 200 m mot.

Ženy: 4x200 m v. sp.

SKOKY DO VODY

Synchrónne skoky z 3 m dosky mužov (20.00)

STOLNÝ TENIS

Ženy (2.30, Balážová? Ódorová?)

STREĽBA

Muži: ľubovoľná pištoľ 60 (17.00, Tužinský? Kopp?)

Muži: dvojitý trap (20.00)

ŠERM

Fleuret žien (22.30)

Šabľa mužov (22.30)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

Viacboj mužov (21.00)

VESLOVANIE

Párová štvorveslica mužov (15.22)

Párová štvorveslica žien (15.34)

VODNÝ SLALOM

Muži: K1 (20.15, Grigar?)

VZPIERANIE

Muži - do 77 kg (15.00)

Ženy - do 69 kg (17.30)

ŠTVRTOK 11. AUGUSTA

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

Tímový šprint mužov (23.21)

DŽUDO

Muži - do 100 kg (20.30)

Ženy - do 78 kg (20.30)

LUKOSTREĽBA

Ženy (21.44, Longová?)

PLÁVANIE

(3.00 h už v piatok ráno)

Muži: 200 m znak

Muži: 200 m pol. pr.

Ženy: 200 m prsia

Ženy: 100 m v. sp.

RAGBY – SEDMIČKOVÉ

Muži (00.00)

STOLNÝ TENIS

Dvojhra mužov (2.30, Wang Jang?)

STREĽBA

Športová puška 3x20 žien (17.00)

ŠERM

Kord družstiev žien (22.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA 

Viacboj žien (21.00, Mokošová?)

VESLOVANIE 

Dvojveslica bez kormidelníka mužov (14.52)

Dvojskif žien (15.04)

Dvojskif mužov (15.24)

Štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh mužov (15.44)

VODNÝ SLALOM

Muži: C2 (19.15, Škantárovci?)

Ženy: K1 (20.00, Dukátová?)

PIATOK 12. AUGUSTA

ATLETIKA

20 km chôdza mužov (19.30, Kučmín)

Sedemboj žien: 100 m (14.35), výška (15.50), guľa (1.35), 200 m (3.05)

10 000 m žien (16.20)

Guľa žien (3.00)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

Stíhacie preteky družstiev mužov (23.20)

Tímový šprint žien (23.00)

DŽUDO

Muži - nad 100 kg (20.30)

Ženy - nad 78 kg (20.30)

JAZDECTVO

Drezúra tímy (15.00)

LUKOSTREĽBA

Muži (21.44, Baláž?)

PLÁVANIE

(3.00 h už v sobotu ráno)

Muži: 100 m mot.

Muži: 50 m v. sp.

Ženy: 200 m znak

Ženy: 800 m v. sp.

SKOKY NA TRAMPOLÍNE

Muži (20.35)

STREĽBA

Muži: ľubovoľná malokalibrovka 60 (16.00)

Ženy: skeet (20.00, Barteková?)

ŠERM

Fleuret družstiev mužov (22.00)

TENIS

Štvorhra mužov (17.00, Zelenay? Martin?)

VESLOVANIE 

Dvojskif ľahkých váh žien (14.52)

Dvojskif ľahkých váh mužov (15.04)

Dvojveslica bez kormidelníka žien (15.24)

Štvorveslica bez kormidelníka mužov (15.44)

VZPIERANIE

Muži - do 85 kg (15.00)

Ženy - do 75 kg (17.30)

SOBOTA 13. AUGUSTA

ATLETIKA

Sedemboj žien: diaľka (16.45), oštep (1.00), 800 m (3.53)

Disk mužov (15.50)

Diaľka mužov (1.50)

10 000 m mužov (2.25)

100 m žien (2.25)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

Keirin žien (22.23)

Stíhacie preteky družstiev žien (21.53)

PLÁVANIE

(3.00 h už v nedeľu ráno)

Muži: 1500 m v. sp. (Nagy?)

Muži: 4x100 m pol. pr.

Ženy: 50 m v. sp.

Ženy: 4x100 m pol. pr.

SKOKY NA TRAMPOLÍNE

Ženy (20.35)

STREĽBA

Rýchlopalná pištoľ 2x30 mužov (17.30)

Skeet mužov (20.00)

ŠERM

Šabľa družstiev žien (22.00)

TENIS

Štvorhra žien

VESLOVANIE

Skif mužov (15.32)

Skif žien (15.44)

Osemveslica s kormidelníkom žien (16.04)

Osemveslica s kormidelníkom mužov (16.24)

VZPIERANIE

Muži - do 94 kg (20.30)

NEDEĽA 14. AUGUSTA

ATLETIKA

Maratón žien (14.30, Berešová)

Trojskok žien (1.55, D. Velďáková?)

400 m mužov (3.00)

100 m mužov (3.25)

BOX

Muži - do 49 kg (16.00)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

Šprint mužov (22.04)

GOLF

Muži (12.00)

JACHTING

Trieda RS-X mužov (13.00)

Trieda RS-X žien (13.00)

SKOKY DO VODY

Skoky z 3 m dosky žien (21.00)

STREĽBA

Ľubovoľná malokalibrovka 3x40 mužov (18.00)

ŠERM

Kord družstiev mužov (22.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

Prostné mužov (19.00)

Preskok žien (19.45)

Kôň s držadlami mužov (20.30)

Bradlá žien (21.15)

TENIS 

Miešaná štvorhra (17.00)

Dvojhra žien (17.00, Schmiedlová?)

Dvojhra mužov (17.00, Martin?) 

VZPIERANIE

Ženy - nad 75 kg (00.00)

ZÁPASENIE

Grécko-rímsky štýl mužov: do 59 kg (22.30)

Grécko-rímsky štýl mužov: do 75 kg (23.30)

PONDELOK 15. AUGUSTA

ATLETIKA

Kladivo žien (15.40, Hrašnová?)

800 m mužov (3.25, Repčík?)

400 m žien (3.45, Putalová?)

3000 m prek. žien (16.15)

Žrď mužov (1.35)

BOX

Muži - do 91 kg (22.00)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA 

Omnium mužov (1 km s pevným štartom 15.21, letmé kolo 21.00, bodovacie preteky na 40 km 22.23)

DIAĽKOVÉ PLÁVANIE

10 km žien (13.00)

JACHTING

Triedy Laser mužov (13.00)

Triedy Laser Radial žien (13.00)

JAZDECTVO

Drezúra jednotlivcov (15.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

Kruhy mužov (19.00)

Kladina žien (19.45)

Preskok mužov (20.30)

VZPIERANIE

Muži - do 105 kg (20.30)

ZÁPASENIE

Grécko-rímsky štýl mužov: Do 85 kg (22.30)

Grécko-rímsky štýl mužov: Do 130 kg (23.30)

UTOROK 16. AUGUSTA

ATLETIKA

Výška mužov (1.30, Bubeník?)

Trojskok mužov (14.50)

Disk žien (16.20)

1500 m žien (3.30)

110 m prek. mužov (3.45)

BEDMINTON

Miešaná štvorhra (22.30)

BOX

Muži - do 60 kg (22.00)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

Keirin mužov (23.20)

Šprint žien (22.44)

Omnium žien (500 m s pevným štartom 15.57, letmé kolo 21.10, bodovacie preteky na 25 km 22.05)

DIAĽKOVÉ PLÁVANIE

10 km mužov (13.00, Nagy)

JACHTING

Triedy Finn mužov (13.00)

JAZDECTVO

Skoky družstiev (12.00)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

1000 m: A-finále a B-finále mužov: K1 (15.12, Gelle?)

1000 m: A-finále a B-finále mužov: C1 (14.08, Farkas?)

200 m: A-finále a B-finále žien: K1 (14.47, Kohlová?) 

500 m: A-finále a B-finále žien: K1 (14.23)

SKOKY DO VODY

Skoky z 3 m dosky mužov (23.00)

STOLNÝ TENIS

Družstvá žien (0.30)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE 

Dvojice (19.00, Labáthová, Daabousová?)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

Bradlá mužov (19.00)

Prostné žien (19.45)

Hrazdy mužov (20.30)

VZPIERANIE

Muži - nad 105 kg (20.30, Kružel)

ZÁPASENIE

Grécko-rímsky štýl mužov: Do 66 kg (22.30)

Grécko-rímsky štýl mužov: Do 98 kg (23.30)

STREDA 17. AUGUSTA

ATLETIKA

Diaľka žien (2.15, J. Velďáková?)

Desaťboj mužov: 100 m (14.30), diaľka (15.35), guľa (17.15), výška (22.45), 400 m (2.20)

3000 m prek. mužov: (16.50)

200 m žien (3.30)

100 m prek. žien (3.55)

BEDMINTON

Miešaná štvorhra (13.30)

BOX

Muži - do 69 kg (19.00)

JACHTING

Trieda 470 mužov (13.00)

Trieda 470 žien (14.00)

JAZDECTVO

Skoky družstiev (15.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Ženy (3.00)

STOLNÝ TENIS

Družstvá mužov (0.30)

TAEKWONDO

Ženy - do 49 kg (1.00)

Muži - do 58 kg (1.00)

ZÁPASENIE

Voľný štýl žien: Do 48 kg (22.05)

Voľný štýl žien: Do 58 kg (22.50)

Voľný štýl žien: Do  69 kg (23.35)

ŠTVRTOK 18. AUGUSTA

ATLETIKA

400 m prek. mužov (17.00, Kučera?)

Desaťboj mužov: 110 m prek. (14.30), disk (15.25), žrď (18.25), oštep (23.35), 1500 m (2.45)

Guľa mužov: (1.30)

Oštep žien (2.10)

400 m prek. mužov (3.15)

200 m mužov (3.30)

BEDMINTON

Štvorhra mužov (13.00)

Štvorhra žien (13.30)

BOX

Muži - do 81 kg (19.00)

JACHTING

Trieda 49er mužov (13.00)

Trieda 49er žien (14.00)

POZEMNÝ HOKEJ

Muži (22.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Muži (3.00 už v piatok ráno)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

Muži - 1000 m: K2 (14.00, Vlček? Tarr?)

Muži - 200 m: C1 (14.15)

Muži - 200 m: K2 (14.39)

Ženy – 500 m: K1 (15.03, Kohlová?)

SKOKY DO VODY

Skoky z 10 m veže žien (21.00)

TAEKWONDO

Ženy - do 57 kg (1.00 už v piatok ráno)

Muži - do 68 kg (1.00 už v piatok ráno)

TRIATLON 

Muži (16.00, Varga)

ZÁPASENIE

Ženy - do 53 kg (22.05)

Ženy - do 63 kg (22.50)

Ženy - do 75 kg (23.30)

PIATOK 19. AUGUSTA

ATLETIKA 

50 km chôdza mužov (13.00, Tóth, Tišťan, Majdán)

20 km chôdza žien (19.30, Gáliková, Czaková)

Kladivo mužov (2.05, Lomnický?)

Žrď žien (1.30)

5000 m žien (2.40) 

4x100 m žien (3.15)

4x100 m mužov (3.35)

BEDMINTON

Dvojhra žien (13.30)

Štvorhra mužov (13.30)

BIKROS

Muži (20.10)

Ženy (20.00)

BOX

Ženy - do 60 kg (19.00)

FUTBAL

Ženy (22.30)

JAZDECTVO

Skoky jednotlivcov (15.00)

MODERNÝ PÄŤBOJ 

Ženy - šerm (9.00), plávanie (15.00), jazda na koni (15.35), streľba, beh (19.00)

POZEMNÝ HOKEJ

Ženy (22.00)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

Voľná zostava tímov (17.00)

TAEKWONDO

Ženy - do 67 kg (1.00 už v sobotu ráno)

Muži - do 80 kg (1.00 už v sobotu ráno)

VODNÉ PÓLO

Ženy (22.50)

ZÁPASENIE

Voľný štýl mužov: do 57 kg (22.30)

Voľný štýl mužov: do 74 kg (23.30)

SOBOTA 20. AUGUSTA

ATLETIKA 

800 m žien

Výška žien (1.30)

Oštep mužov (1.55)

1500 m mužov (2.00) 

5000 m mužov (2.30)

4x400 m žien (3.00)

4x400 m mužov (3.35)

BEDMINTON

Dvojhra mužov (13.30)

BASKETBAL

Ženy (20.30)

BOX

Ženy - do 51 kg (19.00)

Muži - do 56 kg (19.00)

Muži - do 75 kg (19.00)

FUTBAL

Muži (22.30)

GOLF

Ženy (12.00)

HÁDZANÁ

Ženy (20.30)

HORSKÁ CYKLISTIKA

Cross country žien (17.30)

MODERNÁ GYMNASTIKA

Viacboj jednotlivkýň (20.20)

MODERNÝ PÄŤBOJ 

Muži - šerm (9.45), plávanie (15.00), jazda na koni (16.20), streľba, beh (19.45)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

Muži - 1000 m: K4 (14.57, Vlček, Tarr, Myšák, Linka)

Muži - 1000 m: C2 (14.22)

Muži - 200 m: K1 (14.14)

Ženy – 1000 m: K4 (14.39)

SKOKY DO VODY

Skoky z 10 m veže mužov (21.30)

TAEKWONDO

Ženy - nad 67 kg (1.00)

Muži - nad 80 kg (1.00)

TRIATLON

Ženy (16.00)

VODNÉ PÓLO

Muži (22.50)

VOLEJBAL

Ženy (3.15 už v nedeľu ráno)

ZÁPASENIE

Voľný štýl mužov: Do 86 kg (22.30)

Voľný štýl mužov: Do 125 kg (23.30)

NEDEĽA 21. AUGUSTA

ATLETIKA

Maratón mužov (14.30)

BASKETBAL

Muži (20.45)

BOX

Ženy - do 75 kg (19.00)

Ženy- do 52 kg (19.00)

Ženy - do 64 kg (19.00) 

Muži - nad 91 kg (19.00)

HÁDZANÁ

Muži (19.00)

HORSKÁ CYKLISTIKA 

Cross country mužov (17.30, Sagan) 

MODERNÁ GYMNASTIKA

Spoločné skladby (16.00)

VOLEJBAL

Muži (18.15)

ZÁPASENIE

Voľný štýl mužov: do 65 kg (18.55)

Voľný štýl mužov: do 97 kg (19.45)

Súvisiace články