Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Kedy si treba zapnúť televízor? Pozrite si program Slovákov v Riu

Danka Barteková je jedinou slovenskou športovkyňou, ktorá bude v Riu obhajovať medailu z predchádzajúcich olympijských hier v Londýne. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|Publikované 3. aug 2016 o 05:05

Program slovenských športovcov deň po dni.

PIATOK 5. AUGUSTA

LUKOSTREĽBA

Kvalifikácia pre nasadenie – muži (14.00, Baláž)

Kvalifikácia pre nasadenie – ženy (18.00, Longová)

SOBOTA 6. AUGUSTA

CESTNÁ CYKLISTIKA

Cestné preteky s hromadným štartom mužov (14.30, Tybor)

PLÁVANIE

400 m polohové preteky – rozplavba + finále (18.02 + 3.00, Nagy)

100 m prsia – rozplavba + semifinále (19.40 + 4.08, Klobučník)

100 m motýlik – rozplavba + semifinále (18.28 + 3.14, Listopadová)

STOLNÝ TENIS 

Predkolo, 1. a 2. kolo dvojhry žien (14.00, Balážová, Ódorová)

Predkolo, 1. a 2. kolo dvojhry mužov (14.45, Wang Jang)

STREĽBA 

Vzduchová pištoľ 60 mužov – kvalifikácia + finále (18.00 + 20.30, Kopp, Tužinský)

TENIS 

1. kolo dvojhry a štvorhry mužov (15.45, Zelenay?, Martin?)

1. kolo dvojhry žien (15.45, Schmiedlová?)

NEDEĽA 7. AUGUSTA

PLÁVANIE

100 m znak – rozplavba + semifinále (18.02 + 4.12, Listopadová) 

100 m motýlik (3.00, Listopadová?)

100 m prsia – finále (3.00, Klobučník?)

STOLNÝ TENIS 

2. a 3. kolo dvojhry žien (14.00, Balážová?, Ódorová?)

2. a 3. kolo dvojhry mužov (14.00, Wang Jang?)

STREĽBA 

Trap mužov – 1. časť kvalifikácie (14.30, Varga, Kovačócy)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA 

Kvalifikácia žien (19.30, Mokošová)

TENIS 

1. kolo dvojhry a štvorhry mužov (15.45, Zelenay?, Martin?)

1. kolo dvojhry žien (15.45, Schmiedlová?)

VODNÝ SLALOM

Muži: C1 – kvalifikácia (17.30 a 19.30, Beňuš)

Muži: K1 - kvalifikácia (18.20 a 20.20, Grigar)

PONDELOK 8. AUGUSTA

LUKOSTREĽBA 

1. a 2. kolo eliminácie žien (14.00 a 20.00, Longová)

STREĽBA 

Trap mužov – 2. časť kvalifikácie + finále (14.30 + 20.00, Varga, Kovačócy)

TENIS 

2. kolo dvojhry a štvorhry mužov (15.45, Martin)

2. kolo dvojhry žien (15.45, Schmiedlová)

VODNÝ SLALOM

Muži: C2 – kvalifikácia (17.30 a 19.20, Škantárovci)

Ženy: K1 – kvalifikácia (18.10 a 20.00, Dukátová)

UTOROK 9. AUGUSTA

TENIS 

2. kolo dvojhry mužov (15.45, Martin?)

3. kolo dvojhry žien (15.45, Schmiedlová?)

VODNÝ SLALOM

Muži: C1 – semifinále + finále (18.30 + 20.10, Beňuš?)

STREDA 10. AUGUSTA

LUKOSTREĽBA

 1. a 2. kolo eliminácie mužov (14.00 a 20.00, Baláž)

STREĽBA 

Ľubovoľná pištoľ 60 mužov – kvalifikácia + finále (14.00 + 17.00, Tužinský, Kopp)

TENIS

3. kolo dvojhry mužov (18.30, Martin?)

VODNÝ SLALOM

Muži: K1 – semifinále + finále (18.30 + 20.15, Grigar?), 

ŠTVRTOK 11. AUGUSTA

TENIS 

3. kolo dvojhry mužov (16.00, Martin)

VODNÝ SLALOM

Muži: C2 – semifinále + finále (17.30 + 19.15, Škantárovci?)

Ženy: K1 – semifinále + finále (18.15 + 20.00, Dukátová?)

PIATOK 12. AUGUSTA

ATLETIKA 

800 m mužov – rozbehy (15.10, Repčík),

Kladivo žien – kvalifikácia (1.40, Hrašnová)

20 km chôdza mužov (19.30, Kučmín)

PLÁVANIE 

1500 m voľný spôsob - rozplavby (18.40, Nagy)

STREĽBA

Skeet žien - kvalifikácia + finále (14.00 + 20.00, Barteková)

SOBOTA 13. AUGUSTA

ATLETIKA 

Trojskok žien – kvalifikácia (14.40, D. Velďáková)

400 m žien – rozbehy (16.00, Putalová)

800 m mužov - semifinále (3.05, Repčík?)

PLÁVANIE

1500 m voľný spôsob - finále (3.00, Nagy?)

NEDEĽA 14. AUGUSTA

ATLETIKA 

Výška mužov - kvalifikácia (1.30, Bubeník)

Maratón žien (14.30, Berešová)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE 

Kvalifikačná voľná zostava dvojíc (16.00, Labáthová, Daabousová)

PONDELOK 15. AUGUSTA

ATLETIKA 

400 m prekážok mužov – rozbehy (16.30, Kučera)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

1000 m: K1 – rozjazdy a semifinále mužov (15.14, Gelle)

1000 m: C1 – rozjazdy a semifinále mužov (14.08, Farkas)

200 m: K1 – rozjazdy a semifinále žien (14.45, Kohlová)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE 

Kvalifikačná technická zostava dvojíc (16.00, Labáthová, Daabousová)

UTOROK 16. AUGUSTA

ATLETIKA

Diaľka žien - kvalifikácia (2.05, J. Velďáková)

400 m prekážok mužov - semifinále (2.35, Kučera?)

Výška mužov – finále (1.30, Bubeník?)

DIAĽKOVÉ PLÁVANIE

10 km mužov (13.00, Nagy)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

1000 m: K1 – finále mužov (15.12, Gelle?)

1000 m: C1 – finále mužov (14.08, Farkas?)

200 m: K1 – finále žien (14.47, Kohlová?)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

Finále dvojíc (19.00, Labáthová, Daabousová?)

VZPIERANIE

Nad 105 kg mužov (20.30, Kružel)

STREDA 17. AUGUSTA

ATLETIKA 

Kladivo mužov – kvalifikácia (14.40, Lomnický)

800 m žien - rozbehy (15.55, Hrivnák Klocová)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA 

1000 m: K2 – rozjazdy a semifinále mužov (14.08, Vlček, Tarr)

500 m: K1 – rozjazdy a semifinále žien (14.58, Kohlová)

ŠTVRTOK 18. AUGUSTA

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

1000 m: K2 – finále mužov (14.00, Vlček? Tarr?)

500 m: K1 – finále žien (15.03, Kohlová?)

TRIATLON 

Muži (16.00, Varga)

PIATOK 19. AUGUSTA

ATLETIKA

50 km chôdza mužov (13.00, Tóth, Tišťan, Majdán)

20 km chôdza žien (19.30, Gáliková, Czaková)

Kladivo – finále mužov (2.05, Lomnický)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

1000 m: K4 – rozjazdy a semifinále mužov (14.59 Vlček, Tarr, Myšák, Linka)

SOBOTA 20. AUGUSTA

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

1000 m: K4 – finále mužov (14.57, Vlček, Tarr, Myšák, Linka)

NEDEĽA 21. AUGUSTA

HORSKÁ CYKLISTIKA 

Cross country mužov (17.30, Sagan) 

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.