ONLINE: Juventus Turín - Malmö FF (Liga majstrov)

Juventus Turín vs. Malmö FF: ONLINE prenos zo zápasu Ligy majstrov.
Juventus Turín vs. Malmö FF: ONLINE prenos zo zápasu Ligy majstrov. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|8. dec 2021 o 12:00

Sledujte s nami online prenos zo zápasu Ligy majstrov: Juventus Turín - Malmö FF.

Všetky stredajšie zápasy

ONLINE PRENOS: Juventus Turín - Malmö FF dnes (LIVE Liga majstrov 2021/2022, streda, H-skupina)

Liga majstrov Skupina H 2021/2022
08.12.2021 o 18:45
Juventus
1:0
(1:0, 0:0)
90+4 minúta
Ukončený
Malmö
Prehľad
Góly: 18. Kean. ŽK: 90. Rabiot (JUV) – 49. Čolak (MLM), 68. Innocent (MLM), 80. Peña (MLM). Rozhodca: Peljto.
Prenos
Po zmene strán sme sa už ďalšieho gólu v zápase nedočkali, Juventus tak zdolal Malmö najtesnejším rozdielom. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera.
90+4
Prienik De Gracu zastavil úspešným skĺzom na strane hostí Moisander.
90+3
Hostia ani z tejto akcie nedokázali ohroziť bránu Juventusu, odkop od brány Mattiu Perina.
90+2
S centrom Alvara Moratu z ľavej strany si obrana hostí dokázala poradiť.
90+1
Alvaro Morata hlavičkuje po centri z pravej strany iba do striedajúceho spoluhráča Da Gracu.
90
importantHlavný rozhodca pridáva v druhom polčase štyri minúty.
90
yellowCardŽltú kartu dostáva Adrien Rabiot (Juventus Turín).
90
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Moise Kean, prichádza Cosimo Marco Da Graca.
Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Rodrigo Bentancur, prichádza Fabio Miretti.
89
changeStriedanie v tíme Malmö FF: z ihriska odchádza Bonke Innocent, prichádza Adi Nalić.
89
Nádejný protiútok domácich nezvládol Moise Kean finálnou prihrávkou.
88
Po ošetrovaní hosťujúceho hráča pokračujeme v zápase ďalej. Uvidíme v závere zápasu ešte jeden presný zásah?
87
Hra je prerušená, na strane hostí potrebuje ošetrenie na hracej ploche Bonke Innocent.
86
importantAlvaro Morata ponúkol možnosť na skórovanie striedajúcemu Juanovi Cuadradovi, ten vo vnútri šestnástky podkopol loptu a prestrelil nad bránu.
85
Tvrdé súboje o loptu na polovici Juventusu, faul si nakoniec vypýtal Arthur. Lopta pre Juventus.
83
Center striedajúceho Cuadrada hľadal v šestnástke Keana, domáci útočník sa nakoniec k zakončeniu nedostal.
82
importantMoise Kean mohol definitívne rozhodnúť dnešný zápas, ani tentokrát z dorážky nedokázal prekonať brankára hostí. Roh pre Juventus.
81
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Federico Bernardeschi, prichádza Juan Cuadrado.
80
yellowCardŽltú kartu dostáva Sergio Peña (Malmö FF).
80
Do konca prvého polčasu ostáva 10 minút, držanie lopty vyzerá nasledovne: 60% – 40%.
79
Hostia v závere druhého dejstva azda s najvýraznejšou aktivitou smerom dopredu, Mattia Perin je ale naďalej bez práce.
78
changeStriedanie v tíme Malmö FF: z ihriska odchádza Antonio Čolak, prichádza Malik Abubakari.
77
Malmö je momentálne nasťahované na polovici Juventusu, domáci pôsobia trochu pasívnym dojmom.
75
Striedajúci Mattia De Sciglio zastavil akciu Malmö pri postrannej čiare, autové vhadzovanie pre Juventus.
74
Juventus vybojoval loptu na vlastnej polovici ihriska, aj keď sa zdalo, že Mattia De Sciglio si pomáhal nedovolene.
73
Malmö sa v druhej polovici druhého polčasu snaží niečo spraviť s výsledkom, hostia ale stále výraznejšie neohrozili bránu Juventusu.
71
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Koni De Winter, prichádza Mattia De Sciglio.
71
71
importantMoise Keane zahodil obrovskú šancu, po strele Federica Bernardeschiho sa dostal k odrazenej lopte, tú z uhla nedokázal dotlačil do poloprázdnej brány.
70
Do konca dnešného zápasu ostáva zhruba 20 minút, strelecké pokusy na bránu vyzerajú momentálne takto: 4-2.
69
Koni De Winter sa snažil dobehnúť loptu a odcentrovať z pravej strany, Niklas Moisander zahral telom a snahu domáceho hráča zastavil.
68
yellowCardŽltú kartu dostáva Bonke Innocent (Malmö FF).
68
Federico Bernardeschi si vypýtal v súboji proti Bonkemu Innocentovi faul, priamy kop pre domáci celok.
67
Bonke Innocent schytal tvrdý šľapák po súboji s Alvarom Moratom, hra je opäť na chvíľu prerušená.
66
66
importantMoise Keane mohol pridať svoj druhý gól v zápase, z vnútra šestnástky neprekonal pravačkou Ismaela Diawaru, ktorý predviedol dobrý zákrok.
65
Ďalší ďalekonosný pozdrav hostí smerom na bránu Juventusu, tentokrát skúsil šťastie Sergio Peña – rovnako bez gólového efektu.
64
Alvaro Morata skončil po osobnom súboji na zemi, hra je na chvíľu prerušená.
63
Z veľkej diaľky to skúsil Antonio Čolak, Mattiu Perina v bráne Juventusu ale nezaskočil.
62
Leonardo Bonucci už na nohách, kapitán Juventusu v druhom polčase opúšťa hraciu plochu na vlastných nohách. Pokračujeme v zápase ďalej.
61
Antonio Čolak zakončoval z vnútra šestnástky po dobrej prihrávke, svojou strelou poslal k zemi Leonarda Bonucciho, ktorý to schytal priamo do tváre.
60
Koni De Winter sa vydal na ofenzívny výlet, obranca domácich bol ale zdvojený a následne neprihral presne. Lopta pre Malmö.
59
Leonardo Bonucci prerušil ofenzívnu akciu hostí, nasledovať bude autové vhadzovanie Malmö.
58
importantPo tvrdej strele z kopačky Adriena Rabiota ľavačkou sa rozvlnila bočná sieť brány Malmö.
57
Ďalekonosný pokus z druhej vlny obstaral Rodrigo Bentancur, svojou strelou skôr ohrozil divákov za bránou hostí.
56
Máme za sebou úvodných 10 minút druhého dejstva, držanie lopty naďalej v dominancii domáceho tímu: 67% – 33%.
55
Koni De Winter predviedol na polovici Malmö ofenzívny faul, akcia Juventusu je na konci.
54
Juventus drží loptu na vlastnej polovici, domáci futbalisti sa nikam neponáhľajú a pripravujú si ofenzívnu akciu krátkymi prihrávkami.
53
Hostia podnikli rýchlu akciu po ľavej strane ihriska, Martin Olsson ale neudržal loptu na hracej ploche. Autové vhadzovanie pre Juventus.
52
Daniele Rugani sa dostal k jemnému centru z priameho kopu, hlavou sa snažil loptu vrátiť na vzdialenejšiu žrď – obrana hostí túto situáciu zvládla.
51
Arthur pekne vybojoval loptu, kolmou prihrávkou sa snažil vysunúť Keana – aj keď jeho prihrávka neprešla, o niekoľko sekúnd neskôr bol faulovaný. Priamy kop pre Juventus.
50
Hra je prerušená, po tvrdom zákroku na polovici ihriska ostáva na zemi ležať kapitán hostí Anders Christiansen.
49
yellowCardŽltú kartu dostáva Antonio Čolak (Malmö FF).
48
Juventus s pressingom na polovici súpera, domáci získavajú loptu aj vďaka tomu, že Antonio Čolak fauloval.
47
Juventus začína podobne ako v prvom dejstve, domáci hráči držia loptu na polovici Malmö.
46
changeStriedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Paulo Dybala, prichádza Álvaro Morata.
46
Začal sa druhý polčas.
Máme za sebou prvý polčas zápasu medzi Juventusom a Malmö. Tempo zápasu nebolo nijak extra ohromujúce, napriek tomu to domácim stačilo na strelenie úvodného gólu v zápase. Ten prišiel v 18.minúte po centri z pravej strany, kedy sa hlavičkou presadil Moise Kean. Favorit následne kontroloval priebeh prvého polčasu, ďalšie vyložené príležitosti si už ale nevypracoval. Hostia smerom dopredu zatiaľ neukázali nič. Zhruba o 15 minút začne druhý polčas.
45+2
45+2
Prvý polčas sa skončil.
45+1
Koni De Winter bol faulovaný pri postrannej čiare na vlastnej polovici ihriska, lopta pre Juventus.
45
importantHlavný rozhodca pridáva v prvom polčase jednu minútu.
44
Nepresná prihrávka za obranu v podaní Paula Dybalu, odkop od brány Malmö.
43
Center Federica Bernardeschiho z ľavej strany ihriska zblokovala obrana hostí, autové vhadzovanie pre domáci celok.
42
Po prieniku Adriena Rabiota na ľavom krídle a následnom centri bude nasledovať ďalší rohový kop Juventusu.
41
Lasse Nielsen sa pokúsil vystreliť spoza šestnástky pravačkou, jeho strela bola nakoniec zblokovaná.
40
Zblokovaný center z pravej strany v podaní hostí, Malmö bude zahrávať rohový kop.
39
Malmö sa snaží o vysoké napádanie na polovici Juventusu, domáci hráči si. však zatiaľ dokážu poradiť.
38
Do zakončenia sa na strane hostí tlačil Jo Inge Berget, včasným výbehom z brány zmaril jeho plány brankár Juventusu Mattia Perin.
37
Paulo Dybala sa snažil uvoľniť na hranici šestnástky, cez svojho strážcu ale neprešiel.
36
Koni De Winter odcentroval od rohovej zastávky, jeho prihrávka hľadala Moiseho Keana v pokutovom území, ten sa však k zakončeniu nedostal.
35
Bonke Innocent sa rozhodol pre ďalekonosné zakončenie z prvej, bránu domácich ale vôbec netrafil.
34
Juventus zvládol bez problémov defenzívnu štandardku, domáci futbalisti momentálne držia loptu na vlastnej polovici ihriska.
33
Daniele Rugani prečítal kolmú prihrávku za obranu, po jeho zákroku bude nasledovať prvý rohový kop hostí v zápase.
32
Na vlastnej polovici ihriska bol faulovaný Veljko Birmančević, lopta pre Malmö.
31
Erdal Rakip nebol schopný pokračovať v dnešnom zápase pre svoje zranenie, Malmö si bude musieť v nasledujúcom priebehu stretnutia poradiť bez jeho služieb.
30
changeStriedanie v tíme Malmö FF: z ihriska odchádza Erdal Rakip, prichádza Sergio Peña.
30
Úvodná tretina zápasu je za nami, Juventus síce otvoril skóre zápasu, od tohto momentu sme ale veľa futbalového vzrušenia pred oboma šestnástkami nevideli.
28
Paulo Dybala s prienikovou prihrávkou za obranu hostí, Federico Bernardeschi bol na jeho pas prikrátky.
27
Po krátkom ošetrení hosťujúceho hráča pokračujeme v hre ďalej, autové vhadzovanie pre Malmö.
26
Hra je na chvíľu prerušená, na hracej ploche ostáva Erdal Rakip, ktorý si drží svoj stehenný sval.
25
Paulo Dybala sa snažil prestrčiť loptu na Arthura, súperovi síce nasadil jasle, jeho prihrávka ale nebola presná.
24
Juventus Turín začína ďalšiu ofenzívnu akciu z vlastnej polovice ihriska.
22
Ismael Diawara v bráne hostí si teraz bez problémov poradil s centrovanou loptou domácich futbalistov.
21
Domáci kapitán Paulo Dybala bol faulovaný na polovici hostí, Juventus bude rozohrávať štandardku.
20
Futbalisti Malmö iba odovzdávajú loptu Juventusu, domáci brankár Mattia Perin sa tak prvýkrát v zápase dotkne lopty.
19
Verme, že po úvodnom góle Juventusu sa hostia smerom dopredu viac osmelia.
18
18
goalJuventus Turín dal gól! Domáci otvárajú skóre zápasu, po nenápadnej akcii a centri z pravej strany, ktorý bol v podaní Federica Bernardeschiho ako z učebnice skóruje hlavou MOISE KEAN – 1:0! Asistencia: Federico Bernardeschi.
16
Máme za sebou tretinu prvého polčasu, strelecké pokusy na bránu evidujeme iba na strane domácich hráčov: 2-0.
15
Obraz hry sa naďalej nemení, Juvenus diktuje tempo hry, hostia sa spoliehajú na pozornú obranu.
14
S vysokým pressingom hosťujúcich hráčov si Juventus poradil, ofenzívneho faulu sa dopustil Anel Ahmedhodžić.
12
Juventus sa snaží kombinovať pred šestnástkou súpera, tieto priestory sú však veľmi prehustené a tak je cesta do pokutového územia Malmö veľmi náročná.
11
Rodrigo Betancur sa vydal na ofenzívny výlet, Bonke Innocent ale zastavil jeho prienik a loptu pre svoj tím vybojoval späť.
10
Úvodných 10 minút zápasu máme za sebou, držanie lopty vyzerá momentálne takto: 76% – 24%.
9
Adrien Rabiot krásnym pasom našiel v šestnástke Paula Dybalu, toho hlavička z prvej hľadajúca svojich spoluhráčov nebola presná.
8
Hostia toho zatiaľ smerom dopredu veľa neukázali, Malmö sa prakticky iba bráni na svojej polovici ihriska.
7
7
Moise Kean nezvládol spracovanie lopty, Juventus tak o ňu zbytočne prichádza v útočnej tretine ihriska.
6
importantMoise Kean ohrozil bránu súpera, loptu si prebral vo vnútri šestnástky a prízemnou strelou rozvlnil iba bočnú sieť brány Malmö.
5
Juventus za žiadnu cenu nepožičiava loptu svojmu súperovi, domáci futbalisti dominujú v kombinácii.
4
Paulo Dybala preniesol hru na ľavú stranu ihriska, Moise Keane sa nedostal k centru a tak volil spätnú prihrávku na domáceho kapitána – toho center skončil v náručí brankára hostí Ismaela Diawaru.
3
Juventus naďalej dominuje na lopte, hostia vyčkávajú v defenzívnom bloku.
2
importantK prvému zakončeniu sa dostal na domácej strane Daniele Rugani, obranca Juventusu hlavičkoval po rohovom kope iba do pripraveného brankára hostí.
2
Podľa očakávania začína zápas držaním lopty na strane Juventusu Turín, hostia v obrannom postavení na vlastnej polovici ihriska.
1
Dnešný súboj nám odštartoval, úvodný výkop obstarali hosťujúci futbalisti Malmö.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodní sestavy:

Juventus Turín: Perin – Rugani, Bonucci, De Winter – Arthur – Bernardeschi, Bentancur, Rabiot, Sandro – Dybala (C), Kean.
Náhradníci: Szczęsny, Pinsoglio – J. Cuadrado, de Ligt, De Sciglio, Chiellini, Locatelli, Morata.
Trenér: Massimiliano Allegri

Malmö FF: Diawara – N. Moisander, Ahmedhodžić, Nielsen, M. Olsson – Berget, Christiansen (C), Innocent, Rakip – Birmančević, Čolak.
Náhradníci: Dahlin, Ellborg – Brorsson, Larsson, Peña, Nanasi, Nalić, Gwargis, Abubakari.
Trenér: Jon Dahl Tomasson

Rozhodčí: Peljto.
Vážení čitatelia! Vitajte pri sledovaní on-line textového prenosu! Dnes sa zameriame na zápas Ligy majstrov v základnej skupine H Juventus Turín – Malmö FF. Poďme si v krátkosti predstaviť obe mužstvá.

JUVENTUS: Zverenci Massimiliana Allegriho majú pred záverečným zápasom základnej skupiny Ligy majstrov na konte 12 bodov (4 výhry, 1 prehra), postup do vyraďovacej fázy súťaže majú teda vo vrecku. Svojim súperom strelili v skupine H 9 gólov, naopak inkasovali 6-krát. V poslednom vystúpení však podľahli Chelsea na jej ihrisku vysoko 4:0.

MALMÖ: Mužstvo Jona Dahla Tomassona má po 5 odohraných zápasoch na svojom konte jediný bod, švédsky celok strelil v súťaží iba jediný gól, naopak inkasoval až 13-krát. Záverečný zápas skupiny tak bude už iba formalitou. V poslednom vystúpení remizovali futbalisti Malmö na domácom štadióne 1:1 so Zenitom Petrohrad. O jediný gól domácich sa postaral v prvom polčase Soren Rieks.