Jakubkova obnovená premiéra v drese Saturnu

SITA|28. feb 2010 o 02:17

Slovenský futbalový útočník Martin Jakubko v sobotu absolvoval svoju obnovenú premiéru v drese ruského klubu Saturn Moskovská oblasť.

LARNAKA.

V prípravnom zápase proti Uralu Sverdlovská oblasť sa reprezentant SR objavil na trávniku od polčasovej prestávky a dostal sa do dvoch sľubných príležitostí, v jednom prípade jeho pokus zastavila konštrukcia bránky. Saturn zvíťazil 2:0 (1:0) gólmi Vorobieva a Sapetu.

Od piatka 30-ročný rodák z Chminianskej Novej Vsi sa vrátil do mužstva z mesta Ramenskoje po tom, ako jeho doterajší zamestnávateľ FK Moskva ohlásil odstúpenie z najvyššej domácej dlhodobej súťaže pre zastavenie podpory od hlavného sponzora. Saturn si v rámci tohto tréningového pobytu na juhu Európy zmeria 6. marca sily so švédskym klubom IF Brommapojkarna.