Kelemen hviezdou proti Studeničovi. Puk tečoval presne do bránky

Miloš Kelemen v drese Tucson Roadrunners.
Miloš Kelemen v drese Tucson Roadrunners. (Autor: Twitter Tucson Roadrunners)
Oh my Hockey|13. nov 2023 o 07:10

V AHL nastúpili piati Slováci.

NEW YORK. Druhou hviezdou zápasu medzi Tucsonom a Coachella Valley v zámorskej AHL sa stal slovenský útočník Miloš Kelemen. Mal veľkú zásluhu na výhre.

Jeho Roadrunners zdolali domácich 5:3. Kelemen v čase 10:35 strieľal gól na 2:0 a v 57. minúte asistoval pri presnom zásahu Hebiga.

Menej sa darilo jeho spoluhráčovi obrancovi Patrikovi Kochovi. Ten si pripísal tri mínusky, strelu a jeden trest.

V drese Coachella Valley nastúpil Marián Studenič. Aj on skóroval. Bol veľmi aktívny, brankára Tucsonu ohrozil až päťkrát.

V zápase Ontaria a Colorada sa predstavil útočník Martin Chromiak, ktorý pri výhre Reign 4:2 trikrát vystrelil na bránku. Adam Sýkora sa pri prehre Hartfordu proti Providence 2:3 po predĺžení do štatistík nezapísal.

AHL - základná časť - 13. november:

Belleville - Cleveland 2:1pp (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)

Hershey - Lehigh Valley 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

Manitoba - Laval 2:6 (1:3, 0:1, 1:2)

Providence - Hartford 3:2pp (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)

/Adam Sýkora (Hartford) nebodoval/

Chicago - Rockford 5:0 (0:0, 3:0, 2:0)

Ontario - Colorado 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)

/Martin Chromiak (Ontario) trikrát vystrelil na bránku/

San Jose - Charlotte 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

Coachella Valley - Tucson 3:5 (0:2, 1:1, 2:2)

/Marián Studenič (Coachella Valley) zaznamenal gól a päť striel/

/Miloš Kelemen (Tucson) strelil gól, asistoval, zaknihoval dve plusky a štyri strelecké pokusy/

/Patrik Koch (Tucson) si pripísal tri mínusky, strelu a jeden trest/

Tabuľka AHL

Východná konferencia:

Západná konferencia:

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»Kelemen hviezdou proti Studeničovi. Puk tečoval presne do bránky