Slovenský hokejista Pavol Regenda. (Autor: San Diego Gulls/ X)
Oh my Hockey|4. apr 2024 o 07:55

Regendu vyhlásili za tretiu hviezdu zápasu.

NEW YORK. Na ľade v San Diegu sa uskutočnila veľká prestrelka. Gulls čelili rivalovi zo San Jose.

Diváci si prišli na svoje. Duel sa skončil až v samostatných nájazdoch a domáce "čajky" sa radovali z víťazstva 6:5.

Ešte necelých päť minút pred koncom prehrávali. Hrali však v presilovke, v ktorej dostal dôveru aj Pavol Regenda a vyplatilo sa.

Slovenský forvard vyrovnal po presnej prihrávke spoluhráča Pastujova. Dôležitým gólom ukončil sedemzápasové bodové suchoty. Išlo o jeho 30. bod v sezóne a na tento míľnik dosiahol v AHL po prvý raz.

Na ľade Bakersfieldu sa predstavili spoluhráči z Tucsonu Miloš Kelemen a Patrik Koch. Ich tím však prehral 1:4.

Kelemen ukončil duel so štyrmi streleckými pokusmi a dvomi mínuskami. Koch zaznamenal tri strely na bránku a mínusku.

Ontario Reign zvíťazili na ľade Hendersonu 5:4 po predĺžení. Martin Chromiak si pripísal dve strely a plusový bod.

AHL - základná časť - 4. apríl:

Grand Rapids - Chicago 5:4pp (0:0, 1:3, 3:1 - 1:0)

Hartford - Bridgeport 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Rochester - Cleveland 6:1 (4:1, 1:0, 1:0)

Texas - Colorado 2:3 (1:3, 0:0, 1:0)

Bakersfield - Tucson 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

/Miloš Kelemen (Tucson) ukončil duel so štyrmi streleckými pokusmi a dvomi mínuskami/

/Patrik Koch (Tucson) zaznamenal tri strely na bránku a mínusku/

Abbotsford - Manitoba 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)

Henderson - Ontario 4:5pp (2:2, 0:1, 2:1 - 0:1)

/Martin Chromiak (Ontario) si pripísal dve strely a plusový bod/

San Diego - San Jose 6:5sn (2:2, 1:1, 2:2 - 0:0, 1:0)

/Pavol Regenda (San Diego) strelil gól, vyslal štyri strelecké pokusy a stal sa treťou hviezdou/

Tabuľky AHL

Západná konferencia:

Východná konferencia:

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Regenda rozjasal štadión. Suchoty ukončil veľkým gólom a pokoril métu