Miloš Kelemen v drese Tucsonu Roadrunners
Miloš Kelemen v drese Tucsonu Roadrunners (Autor: Twitter / Tucson Roadrunners)
Oh my Hockey|28. jan 2024 o 06:55

Pavol Regenda skóroval v treťom zápase po sebe.

NEW YORK. Hokejisti Tucsonu Roadrunners zvíťazili v noci zo soboty na nedeľu na domácom ľade nad Ontariom Reign 5:4.

Druhou hviezdou stretnutia sa stal Miloš Kelemen. Skóroval v 16. a 37. minúte, najmä jeho druhý presný zásah bol ukážkový.

Kelemen si do štatistík nezapísal len góly, ale aj 15 trestných minút. Dostal ich po bitke v samom závere zápasu.

Duel nedohral jeho spoluhráč Patrik Koch. Arbitri ho vylúčili za faul hlavou, súpera ňou atakoval po prerušení hry v druhej tretine.

Proti dvojici krajanov nastúpil útočník Martin Chromiak. Nebodoval, pripísal si dva strelecké pokusy a tri mínusky.

Ďalším slovenským súbojom bol duel Clevelandu a Hartfordu. Ani jeden z dvojice Kňažko-Sýkora nebodovali, prvý menovaný zaznamenal mínusový bod.

Jediná strela na bránku stačila Pavlovi Regendovi na gól v zápase proti Iowe. Pomohol k výhre 7:4, skóroval v treťom zápase po sebe.

Coachella Valley s Mariánom Studeničom v zostave porazila Texas Stars 5:1. Slovák proti bývalému tímu zaknihoval asistenciu, strelu a plusku, bol dvakrát vylúčený.

V akcii bol aj Jakub Demek. Pri prehre Hendersonu 3:4 po samostatných nájazdoch nebodoval, pripísal si mínusku.

AHL - základná časť - 28. január:

Rochester - Laval 7:4 (4:1, 1:2, 2:1)

Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)

Bridgeport - Providence 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)

Cleveland - Hartford 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)

/Samuel Kňažko (Cleveland) si pripísal mínusový bod/

/Adam Sýkora (Hartford) zaznamenal strelecký pokus/

Grand Rapids - Belleville 6:4 (2:0, 1:4, 3:0)

Iowa - San Diego 4:7 (0:3, 2:2, 2:2)

/Pavol Regenda (San Diego) premenil jedinú strelu na gól, mal dve plusky/

Utica - Syracuse 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)

Lehigh Valley - Toronto 3:4sn (1:1, 0:2, 2:0 - 0:0, 0:1)

Springfield - Charlotte 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)

Chicago - Milwaukee 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

Rockford - Manitoba 3:5 (1:1, 2:3, 0:1)

Texas - Coachella Valley 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)

/Marián Studenič (Coachella Valley) zaznamenal asistenciu, strelu a plusku, bol dvakrát vylúčený/

San Jose - Calgary 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)

Tucson - Ontario 5:4 (2:0, 2:1, 1:3)

/Miloš Kelemen (Tucson) sa stal sa druhou hviezdou zápasu, strelil dva góly, zaznamenal päť striel, dve plusky a 15 trestných minút za bitku po záverečnej siréne/

/Patrik Koch (Tucson) zaznamenal 15 trestných minút za faul hlavou/

/Martin Chromiak (Ontario) si pripísal dva strelecké pokusy a tri mínusky/

Bakersfield - Abbotsford 2:3pp (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0, 0:1)

Henderson - Colorado 3:4sn (0:0, 2:2, 1:1 - 0:0, 0:1)

/Jakub Demek (Henderson) si pripísal mínusku/

Tabuľky AHL

Západná konferencia:

Východná konferencia:

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Kelemen strelil dva góly a pobil sa, Koch bol vylúčený za bizarný faul