Nazem Kadri a Sidney Crosby počas zápasu Calgary s Pittsburghom.
Nazem Kadri a Sidney Crosby počas zápasu Calgary s Pittsburghom. (Autor: TASR/AP)
Oh my Hockey|3. mar 2024 o 08:01

Kadri počas individuálnej akcie obišiel viacerých hráčov súpera.

CALGARY. Nazem Kadri v noci naštartoval obrat Calgary proti Pittsburghu. V 51. minúte zápasu za stavu 1:3 sa presadil nádherným gólom.

V presilovke prevzal puk vo vlastnom pásme, šikovne posunul puk medzi nohy protihráča a mieril dopredu. V útočnom pásme obišiel ďalších dvoch súperov aj brankára a puk poslal do brány.

Nádherná individuálna akcia znamenala pre Kanaďana 22. gól v sezóne.

Na Kadriho nadviazal už o 32 sekúnd gólom Coleman a Flames duel otočili v úplnom závere tretej tretiny vďaka Šarangovičovi a zvíťazili 4:3. V zápase hral spolu s Kadrim v útoku aj Slovák Martin Pospíšil.

Nazem Kadri hrá v dobrej forme. V posledných piatich zápasoch strelil rovnaký počet gólov.

Domov»Hokej»NHL»VIDEO: Pospíšilov spoluhráč strelil nádherný gól. Súperov obchádzal ako kolky