Zegras opäť čaroval. Montrealu strelil lakrosový gól

Trevor Zegras oslavuje so spoluhráčmi. (Autor: SITA/AP)
Oh my Hockey|28. jan 2022 o 06:35

Trevor Zegras predviedol ďalšiu parádu z orchestra svojich zručností.

MONTREAL. Trevor Zegras sa baví hokejom a neprejde dlhšie obdobie, aby nenaplnil titulky športových portálov. Vo štvrtok sa o to postaral opäť.

V zápase proti Montrealu Canadiens strelil lakrosový gól. Trafil sa v 22. minúte. Zvyšoval na 4:1, Ducks na štyri góly potrebovali len desať striel.

"Snažil som sa len znepokojiť publikum, keďže atmosféra na štadióne bola dnes bláznivá," ironicky poukázal mladík na fakt, že v Bell Centre neboli pre obmedzenia spojené s Covidom-19 žiadni priaznivci.

"Jeho šikovnosť je neskutočná a je veľkou súčasťou našej celkovej hry," podotkol po zápase jeho spoluhráč Adam Henrique.

"Vymyslí si čokoľvek a dokáže to uskutočniť. Keby som niečo podobné skúsil ja, asi by som to pekne pokašľal, a keby som to skúsil znova, tak by ma zavolali späť na striedačku."

Zegras úrovňou svojich zručností zaujal viackrát, najviac asi v momente, keď vymyslel tzv. lakrosovú asistenciu, akú hokej do toho dňa nevidel.

V stretnutí proti Montrealu sa trafil dva razy. Po štyridsiatich dueloch má na konte 32 bodov za 12 gólov a 20 asistencií.

Súvisiace články

Nachádzate sa tu: