Poprad je na pokraji vypadnutia, doma nezdolal Nitru ani v druhom zápase

Sportnet, TASR|9. mar 2023 o 20:20

V oboch zápasoch v Poprade sa zrodil rovnaký výsledok.

Tipos extraliga - predkolo play-off, 2. zápas

Poprad - Nitra 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Góly: 5. Jermain (Razgals, Petráš) - 34. Buncis (Kašík), 47. Baláž (Bajtek, Mezei)

Rozhodovali: Goga, Korba - Gegáň, Jedlička. Vylúčení: 8:4 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0

Diváci: 1610

Poprad: Peters - Kotvan, Vainio, Betker, Drgoň, Brincko, Meliško, Jasečko - Záborský, Kolouch, Razgals - Peresunko, Mlynarovič, Svitana – Bubela, Špirko, Kukuča - Jermain, Petráš, Valigura - Sokoli

Nitra: Kašík - Green, Mezei, Bodák, Gajdoš, Vitaloš, Stacha, Pupák - Krivošík, Baláž, Bajtek - Lacka, Gill, Sýkora - Elmer, Hrnka, Solenský - Čederle, Buncis, Leščenko

/stav série: 0:2/

POPRAD. Hokejisti HK Nitra sú blízko k postupu do štvrťfinále play-off Tipos extraligy. V druhom zápase predkola play-off uspeli na ľade HK Poprad 2:1.

Rovnaký výsledok sa zrodil aj v úvodnom dueli.

Nitra sa ujala vedenia v sérii 2:0 a už v sobotu môže pred vlastnými fanúšikmi spečatiť postup do štvrťfinále.

Popradčania síce viedli od 5. minúty po góle Nicka Jermaina, no hostia skóre otočili. V druhej tretine vyrovnal Filips Buncis a v tretej rozhodol Jozef Baláž.

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»Poprad je na pokraji vypadnutia, doma nezdolal Nitru ani v druhom zápase