ONLINE: HK Poprad - HK Nitra dnes (predkolo play off, 2. zápas)

HK Poprad - HK Nitra: ONLINE prenos z 2. zápasu osemfinále play off Tipos extraligy. (Autor: SITA)
Sportnet|9. mar 2023 o 15:00 (aktualizované 9. mar 2023 o 17:25)

Sledujte ONLINE prenos z 2. zápasu osemfinále play off Tipos extraligy: HK Poprad - HK Nitra. Stav série je 0:1.

ONLINE PRENOS: HK Poprad - HK Nitra dnes, 2. zápas LIVE (osemfinále play off, Tipos extraliga, streda)

Tipos extraliga predkolo play-off  2022/2023
09.03.2023 o 18:00
2. kolo
Poprad
1:2
(1:0, 0:1, 0:1)
60' minúta
Ukončený
Nitra
Prehľad
Góly a asistencie: 5. Jermain (Razgals, S. Petráš) – 34. Buncis (Kašík), 47. Baláž (Bajtek, Mezei). Rozhodca: Goga, Korba – Gegáň, Jedlička. Diváci: 1 610.
Z tohto stretnutia je to všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer.
Máme hotovo. Nitra vyhrala v Poprade 2:0 a ujala sa vedenia v sérii 2:0, o všetkom rozhodol presný zásah Jozefa Baláža.
60:00
Koniec zápasu.
60:00
Súčasné vylúčenie:
Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Tomáš Záborský – 2 min., nešportové správanie sa,
Samuel Petráš – 10 min. osobný trest + do konca zápasu, nešportové správanie sa.

Vylúčenie v tíme HK Nitra:
Tomáš Hrnka – 5 min. + do konca zápasu, pästný súboj, hrubosť.
59:55
Kotvan pálil dvakrát za sebou, ani raz neuspel.
59:25
Hrnka výborne pretečoval nepresnú popradskú prihrávku von z obranného pásma.
59:03
Prvý pokus na opustenú popradskú bránku vyslal Gajdoš, opäť sa jednalo o icing.
58:53
Tím HK Poprad si vzal oddychový čas.
58:53
Nitrania sa oslobodili zakázaným uvoľnením, vhadzovanie sa presunulo pred Kašíka.
58:30
Aj do tretice mal veľkú šancu Záborský, tentokrát zlyhal z bezprostrednej blízkosti bránky.
58:20
Popradčania hrajú bez brankára a so šiestimi korčuliarmi na ľadovej ploche.
57:27
Kukuča z pravého krídla posunul puk pred bránku, k žiadnemu zakončeniu ale neprišlo.
56:57
Po zblokovanej rane Kotvana opäť pálil Záborský, Kašík však vyhral aj tento mikrosúboj.
56:20
Popradčania síce disponujú presilovou hrou už takmer minútu a pol, doposiaľ však vystrelili len jediný raz. Záborského vychytal Kašík.
54:56
Jakub Lacka – 2 min., napadnutie.
52:39
Spomedzi kruhov vystrelil po šikovnom uvoľnení sa Razgals, bránku však prestrelil.
52:03
Petráš vyzval na zakončenie z pravej strany si nabiehajúceho Špirka, situáciu pomohol brankárovi Kašíkovi vyriešiť obetavý obranca Gajdoš.
50:47
Lacka posunul puk voľnému Gajdošovi, ten z ľavej strany nechal vyniknúť brankára Petersa.
50:15
Razgals hľadal Koloucha, ten však dokorčuľoval k bránke príliš neskoro.
50:00
Štatistika striel na bránku je v tejto chvíli v pomere 23:25.
48:00
Po práci aktívneho Sýkoru sa mohol k dorážke dostať Hrnka, puk však tesne netrafil.
47:19
Benjamin Betker – 2 min., krosček.
46:12
goalTím HK Nitra skóroval! Fantastický dlhý pas z vlastnej obrannej tretiny a práca Mezeia s Bajtekom, puk tesne pred bránkou ešte tečoval JOZEF BALÁŽ. Peters si nepostrážil bližšiu tyč a smolne inkasoval. 1:2. Asistencie Filip Bajtek a Branislav Mezei.
45:59
Hra bola prerušená, vhadzovanie prebehne v strednom pásme.
45:08
Obe mužstvá hrajú v plnom počte.
44:55
Gajdoš pálil zápästím, no úspech sa nedostavil ani tentokrát.
44:20
Nitre presilovková snaha nevyšla najideálnejšie, puk vyhodil von z pásma brániaci Vainio.
43:08
Boris Brincko – 2 min., podrazenie.
42:51
Záborský bol nepresný, popradský ofenzívny tlak Nitranov prakticky neohrozil.
41:50
Kukuča ohrozil Kašíka z pravého krídla, úspech však neslávil.
41:04
40:25
Najskôr Bajtek, potom Baláž. Ani jeden z nich neprekonal pripraveného brankára Petersa.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Tretia tretina sa začne najskôr o 19:45.
Po druhej časti hry je stav vyrovnaný, za hostí skóroval Filips Buncis.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:25
Elmer vnikol do pásma s pukom a vystrelil z pravej strany, bránku však minul.
39:04
Oldrich Kotvan – 2 min., podrazenie.
37:46
Mezei zakončil po prihrávke od Sýkoru dvakrát. Najskôr bol zablokovaný, následne nepresný.
37:09
Dravý prienik vpred s pukom na hokejke predviedol Green, jeho strelu zneškodnil Peters betónmi.
36:47
Sľubný pokus z diaľky vyslal Svitana, po zákroku Kašíka skončil puk na ochrannej sieti.
35:25
Špirko posunul puk Razgalsovi, ten nechal zakončiť Vainia. Jednalo sa o poriadne nepresný pokus.
35:00
34:31
Sýkora sa dostal k puku medzi kruhmi a prudko vypálil, vyrážačkou sa musel činiť Peters.
33:45
goalTím HK Nitra skóroval! V hre štyroch proti štyrom najskôr Betker a Drgoň napálili puk na nitriansku bránku, Kašík bol však úspešný. Do samostatného úniku sa následne dostal FILIPS BUNCIS, rovnako ako v prvej tretine Jermain, nezaváhal. 1:1. Asistencia Libor Kašík.
33:00
Petr Kolouch – 2 min., seknutie.
32:42
K strele sa po zhruba minútovom ofenzívnom tlaku dostal Záborský, Kašíka však výraznejšie neohrozil.
31:53
František Gajdoš – 2 min., hra so zdvihnutou hokejkou.
31:44
Lišiacky to z ľavej strany skúšal Valigura, puk ale do Kašíkovej bránky nedostal.
30:51
Poriadnu delovku vyslal od modrej čiary Drgoň, puk skončil na ochrannej sieti.
30:30
Kašík mal čo robiť, postupne čelil dvojitému zakončeniu Betkera a napokon nepresnej rane od modrej čiary toho istého hokejistu.
28:25
Skúsil to aj Baláž, zakončil spomedzi kruhov. Peters to opäť zvládol.
27:55
Buncis strieľal z ľavej strany, dorážkou sa prezentoval Čederle. Ani jeden z Nitranov však neuspel.
27:22
Kotvan ešte hľadal lepšie postaveného Bubelu, Popradčanov to napokon stálo veľkú šancu.
25:46
Vhadzovať sa bude pred nitrianskou bránkou, pozor si musí dať Kašík.
25:00
Nitra pokračuje v postupnom útoku spoza vlastnej bránky, Poprad je v druhej tretine bezbranný.
23:24
Elmer to skúsil z pravého krídla z ostrého uhla, no Peters ostal pozorný.
23:00
Popradčania sa zatiaľ bránia úspešne, Nitrania musia pokračovať až od Kašíka.
22:28
Spomedzi kruhov prišiel prudký teč strely od modrej čiary, činiť sa musel brankár Peters.
21:57
Miloš Bubela – 2 min., zdržiavanie hry.
20:49
Oldrich Kotvan – 2 min., vrazenie na mantinel.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Druhá tretina sa začne najskôr o 18:50.
Poprad vedie nad Nitrou po prvej časti hry 1:0, o doposiaľ jediný presný zásah stretnutia sa postaral Nick Jermain.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
17:57
Kotvan bránku minul, puk skončil na ochrannom plexiskle za ňou.
17:36
Nitrianske zakázané uvoľnenie opäť presunulo hru späť k brankárovi Kašíkovi.
16:38
Prácu mal aj popradský brankár Peters, čelil zakončeniu z hokejky Lacku a uspel.
15:33
Kukuča sa k strele nedostal, puk naviac vyhodil von z pásma brániaci Baláž.
15:03
Kašík s ďalším dôležitým brankárskym zákrokom, nebezpečenstvo spôsobil Mlynarovič.
14:43
Rana od modrej čiary z hokejky Drgoňa narobila Kašíkovi značné ťažkosti, puk však chytil.
13:58
Razgals strieľal po prihrávke od Peresunka spomedzi kruhov, nitriansku bránku ale netrafil.
13:43
Filip Bajtek – 2 min., hra so zdvihnutou hokejkou.
13:23
13:09
Bubela vystrelil z otočky z ľavej strany, Kašíkovu bránku prestrelil.
12:40
Vitalošov strelecký pokus od modrej čiary bol nepresný, puk dokonca vyšiel von z popradského obranného pásma.
11:55
Predviedol sa aj Peters, k puku pred odkrytou bránkou na dorážku sa následne nedostal Baláž.
11:37
Záborský výborne prihral v úniku Kolouchovi, ten neprekonal Kašíka ani na druhý pokus.
11:23
Samuel Petráš – 2 min., nešportové správanie sa.

Martin Bodák – 2 min., seknutie.
11:23
Zakázané uvoľnenie na strane Popradu presunulo hru pred brankára Petersa.
10:34
Brincko strieľal od modrej čiary na vzdialenejšiu tyč, puk skončil v rohu klziska.
09:45
Dieru v popradskej defenzíve chcel využiť Gajdoš, strela z ľavej strany však gólom neskončila.
09:23
Záborský z pravého krídla ohrozil Kašíka, ten bol však pozorný a puk vyrazil.
08:30
Peters čelil niekoľkým dorážkam z priestorov vlastného bránkoviska, všetky však zneškodnil.
07:22
Vainio namiesto prihrávky zvolil strelu, puk skončil mimo hracej plochy.
07:13
Icing pre zmenu aj na strane Popradčanov.
06:20
Nitra s ďalším zakázaným uvoľnením, vhadzovanie bolo opäť presunuté pred Kašíka.
04:50
goalTím HK Poprad skóroval! NICK JERMAIN vykorčuľoval z trestnej lavice a samostatný únik po prihrávke od Razgalsa pretavil umným zakončením v presný zásah. 1:0. Asistencie Frenks Razgals a Samuel Petráš.
04:40
Strela Gajdoša skončila za popradskou bránkou, úspešná nebola ani dorážka.
03:35
Mlynarovič to skúsil v oslabení, pripraveného Kašíka však oklamať nedokázal.
02:36
Nick Jermain – 2 min., napadnutie.
02:13
Nitrianske zakázané uvoľnenie vrátilo puk pred Kašíkovu bránku.
02:05
Meliško pálil od modrej čiary, puk skončil za nitrianskou bránkou.
01:20
Peresunko sa natlačil pred hosťujúcu bránku spoza nej a vystrelil, vychytal ho Kašík.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK Poprad: Peters (Valluš) – Kotvan, Vainio, Betker, Drgoň, Brincko, Meliško, Sokoli, Jasečko – Záborský, Kolouch, Razgals – Peresunko, Mlynarovič, Svitana – Bubela, Špirko, Kukuča – Jermain, S. Petráš, Valigura
Tréner: Peter Mikula

HK Nitra: Kašík (Beržinec) – Green, Mezei, Bodák, Gajdoš, Vitaloš, Stacha, Pupák – Krivošík, Baláž, Bajtek – Lacka, Gill, A. Sýkora – Elmer, Hrnka, Solenský – Čederle, Buncis, Leščenko
Tréner: Antonín Stavjaňa

Rozhodca: Goga, Korba – Gegáň, Jedlička
Prvý duel série predkola play-off medzi HK Poprad a HK Nitra sa skončil víťazstvom hostí v pomere 2:1. Stretnutie bolo sprevádzané najmä vylúčeniami, rozhodcovia dohromady rozdali viac ako päťdesiat trestných minút. Aj prvému presnému zásahu predchádzal nedovolený zákrok, po faule Záborského premenil trestné strieľanie Vladislav Leščenko – 0:1. Druhý gól prišiel až v druhej časti hry, o vyrovnanie sa využitou presilovou hrou postaral Samuel Mlynarovič – 1:1. Nevýrazný výkon domácich v tretej tretine bol potrestaný úderom Nitranov v samom závere, rozhodnutie na seba vzal Jake Elmer – 1:2. Takmer pätnásť stoviek divákov sledovalo atraktívne meranie síl, prvú výhru v sérii si napokon pripísali v závere šikovnejší Nitrania.
Vážení diváci, vitajte pri textovom online prenose z druhého zápasu predkola play-off slovenskej hokejovej Tipos Extraligy medzi tímami HK Poprad a HK Nitra.

Stretnutie sa začne o 18:00.

Domov»Hokej»Slovensko»TIPOS extraliga»ONLINE: HK Poprad - HK Nitra dnes (predkolo play off, 2. zápas)