Miloš Kelemen sa raduje z gólu.
Miloš Kelemen sa raduje z gólu. (Autor: X / Tucson Roadrunners)
Oh my Hockey|21. apr 2024 o 07:43

Studenič rozhodol v predĺžení.

NEW YORK. Miloš Kelemen bol vyhlásený za druhú hviezdu zápasu, no ani jeho tri body za gól a dve asistencie nepomohli Tucsonu k výhre nad San Jose, ktorému podľahli 4:5 po predĺžení.

Slovenský útočník sa presadil z pravého kruhu strelou švihom nad vyrážačku. V zápase si pripísal aj tri strely a dve trestné minúty za nedovolené bránenie.

Jeho spoluhráč Patrik Koch do zápasu nezasiahol.

Marián Studenič gólom v predĺžení na 5:4 rozhodol zápas medzi San Diegom a Coachellov, keď po prebratí puku na červenej čiare nabral rýchlosť a presunul sa s ním až medzi kruhy, odkiaľ presne zamieril.

Následne bol vyhlásený za druhú hviezdu zápasu.

Na opačnej strane sa za domácich presadil Pavol Regenda, ktorý v druhej tretine po prečíslení 2 na 1 po strele z prvej zvyšoval už na 4:1. Z posledných päť zápasov bodoval v štyroch.

Adam Sýkora gólom do prázdnej brány pečatil výhru Hartfordu 6:4 nad Springfieldom, navyše s piatimi strelami bol v tomto smere druhým najaktívnejším hráčom stretnutia.

Martin Chromiak v drese Ontaria strávil dve minúty na trestnej lavici za hrubosť a mal štyri strely na bránu, jeho tím zvíťazil 7:3.

Jakub Demek v zápase Hendersonu zaznamenal dve strely a jeden plusový bod pri prehre Hendersonu 3:5 s Bakersfieldom.

Do hry zasiahol aj Samuel Honzek, ktorý si v zápase Calgary proti Abbotsfordu pripísal dva mínusové body.

Maroš Jedlička po podpise skúšobného kontraktu s Colorado Eagles túto noc ešte do hry nezasiahol. Do zostavy Clevelandu sa nezmestil Samuel Kňažko.

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»AHL»VIDEO: Kelemen sa blysol tromi bodmi, skórovali aj ďalší traja Slováci