Gombos prehral v osemfinále dvojhry v Budapešti, nedarilo sa ani Zelenayovi

Norbert Gombos.
Norbert Gombos. (Autor: TASR)
SITA|9. feb 2017 o 15:34

Slovenskí tenisti vypadli na turnaji ATP Challenger Tour Hungarian Open v Budapešti.

BUDAPEŠŤ. Slovenský tenista Norbert Gombos nasadený ako šiesty prehral s Rakúšanom Jürgenom Melzerom za 113 minút 7:5, 2:6, 2:6 vo štvrtkovom zápase osemfinálového 2. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Hungarian Open v maďarskej Budapešti (dotácia 64 000 eur, tvrdý povrch Rebound Ace v hale).

Nedarilo sa ani ďalšiemu slovenskému tenistovi.

Igor Zelenay a Čech Roman Jebavý, nasadení ako druhí, prehrali s držiteľmi voľnej karty, Mirzom Bašičom z Bosny a Hercegoviny a domácim Gáborom Borsosom, za 68 minút 6:0, 6:7 (7), 3:10 (zápasový tajbrejk) v stretnutí štvrťfinále štvorhry.

ATP Challenger Tour Hungarian Open

Dvojhra - 2.kolo (osemfinále):

Jürgen Melzer (Rak.) - Norbert Gombos (SR-6) 5:7, 6:2, 6:2 za 113 minút

Štvorhra - štvrťfinále:

Mirza Bašič, Gábor Borsos (Bosna Herc./Maď.) - Roman Jebavý, Igor Zelenay (ČR/SR-2) 0:6, 7:6 (7), 10:3 (zápasový tajbrejk) za 68 minút

Domov»Tenis»Gombos prehral v osemfinále dvojhry v Budapešti, nedarilo sa ani Zelenayovi