Slováci pomohli k výhre Wisly Plock. Vallo strelil gól, Lesniak asistoval

Futbalisti Wisly Plock sa tešia po strelenom góle.
Futbalisti Wisly Plock sa tešia po strelenom góle. (Autor: Facebook Wisła Płock)
TASR|31. júl 2022 o 22:52

Klub vedie slovenský tréner Staňo.

VARŠAVA. Slovenský futbalový obranca Kristián Vallo sa strelecky presadil v nedeľnom zápase 3. kola poľskej ligy, keď sa gólom podieľal na víťazstve Wisly Plock 3:1 na trávniku Lechu Poznaň.

Krátko pred polčasovou prestávkou otvoril skóre zápasu.

Dvadsaťštyriročný Vallo sa tešil z druhého ligového gólu v drese Wisly, prvého v tejto sezóne. V Poznani hral do 66. minúty.

Na druhý gól hostí prihral v 50. minúte jeho krajan Filip Lesniak, ten začal na lavičke náhradníkov, no už v 14. minúte sa dostal do hry.

V 78. minúte poslal tréner Wisly Pavol Staňo na ihrisko aj tretieho Slováka - Martina Šuleka.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Slováci pomohli k výhre Wisly Plock. Vallo strelil gól, Lesniak asistoval