Harry Kane sa teší po strelenom góle v drese Bayernu Mníchov.
Harry Kane sa teší po strelenom góle v drese Bayernu Mníchov. (Autor: TASR/Axel Heimkendpa via AP)
TASR|18. aug 2023 o 23:00

Bayern otvoril ligovú sezónu hladkým triumfom.

Bundesliga - 1. kolo

Werder Brémy - Bayern Mníchov 0:4 (0:1)

Góly: 4. a 90. Sané, 74. Kane, 90.+4 Tel

BERLÍN. Anglický futbalový útočník Harry Kane strelil svoj prvý gól za Bayern Mníchov a pomohol mu k vysokej výhre v otváracom zápase novej sezóny Bundesligy na ihrisku Werderu Brémy 4:0.

Tridsaťročný kapitán Anglicka sa presadil v 74. minúte po prihrávke Alphonsa Daviesa a s prispením teču upravil na 2:0.

Už v 4. minúte asistoval na zásah Leroya Saného, ktorý v 90. minúte zvýšil na 3:0. Skóre duelu uzavrel o štyri minúty neskôr Mathys Tel.

Kane prestúpil do Bayernu z Tottenhamu za vyše 100 miliónov eur.

Tabuľka Bundesligy

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»VIDEO: Kane strelil prvý gól za Bayern Mníchov. Presadil sa hneď v ligovej premiére